„ALFA ROMEO TONALE“
KARTU SU LENKTYNININKAIS
VALTTERI BOTTAS IR ZHOU GUANYU RUOŠIASI IŠVAŽIUOTI Į TRASĄ


•  Visa „Alfa Romeo F1 Team ORLEN“ komanda susibūrė pertraukai La Tuilio miestelyje, Italijoje, tam, kad maksimaliai susikauptų prieš artėjančius priešsezoninius bandymus Barselonoje.

• Kartu su „Alfa Romeo“ vairuotojais Valtteri Bottas ir Zhou Guanyu debiutuos naujausias, pirmasis hibridinis modelis – „Tonale. Neseniai tarptautinei bendruomenei pristatytas automobilis apibrėžia „Alfa Romeo“ metamorfozę ir žingsnį į naują technologijų erą.

Pastarosiomis dienomis „Alfa Romeo F1 Team ORLEN“ komanda buvo išvykusi priešsezoninių atostogų nuostabioje Alpių vietovėje La Tuilio miestelyje. Gamtoje, kurioje tvyro susikaupimas, komanda daugiausia dėmesio skyrė artėjančio pasaulio čempionato strategijoms ir tikslams. Visam susitikimui vadovavo „Alfa Romeo“ generalinis direktorius Jean-Philippe Imparato ir „Alfa Romeo F1 Team ORLEN“ komandos vadovas Frédéric Vasseur, lydimi visos valdymo ir komunikacijos komandos.

Žinoma, būtina paminėti ir naujuosius vairuotojus Valtteri Bottas ir Zhou Guanyu, kurie nuo šio sezono naujuoju bolidu trasoje parodys visą komandos atliktą darbą. 2022 m. sezonas bus kupinas iššūkių ir pokyčių vadovaujantis naujomis taisyklėmis, kuriomis siekiama šį sportą padaryti dar patrauklesnį. 
Praėjus keletui dienų po oficialaus pristatymo spaudai, „Tonale“ debiutavo Italijoje kaip pirmasis „Alfa Romeo“ kompaktinis hibridinis visureigis. Nuo 1910 m. puoselėdama unikalaus itališko sportiškumo idėją, „Alfa Romeo“ kartu su „Tonale“ įvykdė revoliuciją ir žengė į naująją technologijų erą. Akį traukiantis, nesenstantis ir elegantiškas itališkas dizainas pabrėžia „Tonale“ kilmę. Šis modelis turi aukščiausio lygio technologijas bei naująją informacijos ir pramogų sistemą. „Alfa Romeo“ komanda būtent „Tonale“ modeliui sukūrė unikalius ir išskirtinius technologinius sprendimus, kad dar labiau sustiprintų savo DNR bei pasiūlytų klien tams nepakartojamą važiavimo patirtį, būdingą šiam prekės ženklui. Čia itin didelis dėmesys detalėms susitinka su nuolatiniu aukščiausios kokybės siekiu.
„Tonale“ modelis pasiūlys patirti tikrą „Alfa Romeo“ vairavimo patirtį, nes debiutavo su visiškai nauja „Alfa Romeo“ sukurta hibridine sistema. Ši sistema yra su kintamosios geometrijos padidintu slėgiu ir gali sukti ratus net išjungus vidaus degimo variklį.
Savo klasėje išsiskirs ir 275 AG įkraunamo hibrido versija su visų varomų ratų sistema. Mieste naudojant tik elektrą galima nuvažiuoti iki 80 km*. Tai yra pats galingiausias ir našiausias automobilis „Alfa Romeo“ gamoje.

 

La Tuilio miestelis, geriau žinomas kaip „Wild Side of Mont Blanc“, išsaugo kalnų kurorto, esančio toli nuo kasdienio gyvenimo šurmulio, savybes. Tokiose vietose kaip ši žmonės gali užmegzti ryšį su laukine gamta, padedančia puoselėti geresnę savijautą, todėl tai yra ideali vieta „Alfa Romeo“ komandos susibūrimui.
Tai puikus geros savijautos ir atsipalaidavimo receptas, kurį sudaro kvapą gniaužiantys kalnų vaizdai, italams būdingas šiltas priėmimas ir tradicija nuolat tobulėti.