„QUADRIFOGLIO“.
ADRENALINO KUPINAI PATIRČIAI

Legendinis sportiškiausių „Alfa Romeo“ automobilių skiriamasis ženklas.

SPORTIŠKUMO SIMBOLIS, KURIAM SUNKU PRILYGTI

„Giulia Quadrifoglio“ ir „Stelvio Quadrifoglio“ yra sportiškiausi „Alfa Romeo“ modeliai. Šių automobilių gamybai panaudotos ypač lengvos medžiagos ir išskirtinis 2,9 l V6 dviejų turbinų 510 AG variklis, užtikrina beprecedentį svorio ir galios santykį.

Legendinis skiriamasis ženklas

LEGENDA TAPĘS SĖKMĖS SIMBOLIS

Viskas prasidėjo 1923 m., kai Ugo Sivocci laimėjo „Targa Florio“ lenktynes automobiliu „Alfa Romeo RL“, papuoštu žaliu keturlapiu dobilu baltame rombe. Vos po kelių mėnesių U. Sivocci žuvo tragiškoje avarijoje, o automobilis, kurį jis išbandė, nebuvo pažymėtas jo laiminguoju „Quadrifoglio“ ženklu. Nuo tos dienos U. Sivocci sėkmės talismanas tapo mūsų aistros automobilių lenktynėms simboliu – tradicija, gyvuojančia jau ištisus dešimtmečius.

PERGALINGAS „QUADRIFOGLIO“ PALIKIMAS

Prisiminkite bet kurias svarbias lenktynes, čempionatą ar lenktynių trasą ir su tuo susijusiame šlovės muziejuje rasite „Quadrifoglio“ emblemą. 1925 m. „Alfa Romeo“ laimėjo pirmąjį Didžiojo prizo pasaulio čempionatą, o 1950 ir 1951 m. – du pirmuosius „Formulės-1“ titulus. Tai yra tik keli iš daugybės laimėjimų, kuriuos sudaro penkių Pasaulio čempionatų ir šimtai Italijos ir Europos čempionų titulų. Šie laimėjimai yra kur kas daugiau nei tik „Alfa Romeo“ istorijos dalis – jie tapo neatsiejama kiekvieno „Quadrifoglio“ modelio dalimi.

Sukurtas nugalėti

„GIULIA QUADRIFOGLIO“

Atraskite tikrą automobilio galią su „Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio“. Neprilygstamas našumas, tobulas balansas, sukimo momento ir galios paskirstymas realiuoju laiku – visa tai sukuria neprilygstamus pojūčius vairuojant.

„STELVIO QUADRIFOGLIO“

Patirkite tikrąjį vairavimo malonumą su „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“. Tai didžiulė galia, sujungta su rafinuota elegancija ir pažangiomis technologijomis.