Alfa Romeo TONALE

Naujas „Alfa Romeo“ istorijos puslapis

Naujasis „Alfa Romeo Tonale“ premium kompaktinis SUV yra „Alfa Romeo“ žingsnis į naują elektrifikacijos erą. Unikalios eksterjero ir interjero detalės įkvėptos istorijos ir išduodančios „Alfa Romeo“ DNR. O lengvojo ir įkraunamo hibrido versijos užtikrina tik „Alfa Romeo“ būdingą vairavimo dinamiką ir malonumą.

Alfa Romeo „Tonale“ bandomasis važiavimas

Unikalumas, kurio nepaslėpsi. Vairavimo dinamika, kurios nepakartosi. Visa tai naujajame „Alfa Romeo“ hibridiniame modelyje. Registruotis važiavimui, nuoroda į į bendrą AR bandomojo važiavimo formą.

 

Aukščiausios kokybės „Tonale“ interjeras

„Tonale“ interjeras pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: jaukus interjero apšvietimas, pasirinkimo galimybė tarp verstos odos „Alcantara” sėdynių ir odinių šildomų ir ventiliuojamų sėdynių. Visa tai leis pajausti itališką komfortą.

Naujos išmaniosios funkcijos

Naujojosios „Tonale“ dėmesys skirtas vairuotojui. Visi technologiniai sprendimai pritaikyti dar didesniam malonumui vairuojant „Tonale“. Šiuolaikiškumo suteiks TFT ekranai: 12,3 colių „Cannocchiale" - „žiūronų" formos, vairuotojo prietaisų skydelio ekranas ir 10,25 colių „Uconnect®" multimedijos ekranas, turintis belaidę mobiliojo prietaiso sąsają. Ekranuose suteikiama visa reikiama informacija, kad kelionės tikslą pasiektumėte saugiai.

Naujas „Alfa Romeo“ etapas – elektrifikacija ir sportiškumas

Į naują erą „Alfa Romeo“ žengia su lengvojo ir įkraunamo hibrido versijomis. Lengvasis hibridas “VGT” benzininis variklis kartu su elektros varikliu gali pasiekti 160 AG, važiavimo eigoje baterija kraunasi. Įkraunama „Tonale“ hibridinė versija gali pasiekti 275 AG su 15,5 kWh akumuliatoriaus pagalba. Tai sportiškiausias savo klasės automobilis įsibėgėjantis iki 100km/h vos per 6,2 sekundes.

D.N.A važiavimo režimai

D.N.A sistema užtikrina, kad elektrifikuoto „Tonale“ modelio vairavimo malonumas nenusileis kitiems „Alfa Romeo“ modeliams. „Dual Power“ režimas užtikrina maksimalias eksploatacines savybes su maksimalia abiejų variklių galia. EMOZIONE mygtuku galima tiksliai sukalibruoti akceleratoriaus pedalą, efektyviau stabdyti ir padidinti vairo reakcijos jautrumą. „Natural“ režime perjungimas tarp elektros ir vidaus degimo variklių vyksta visiškai automatiškai. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam važiavimui, kai degalų sąnaudos neturi kompromiso su galia. Pasirinkus „Advanced Efficiency“ režimą, kuri skirta maksimaliam degalų taupymui, „Tonale“ naudoja tik elektrinę varomąją jėgą.

Malonumas vairuoti saugumo funkcijų pagalba

Saugumo funkcijos padės išvengti įvairių situacijų ir apsaugoti naujai įsigytą automobilį. Išmaniosios funkcijos taps nepamainomu pagalbininku ir šturmanu Jūsų kelionėje. Įsitaisykite patogiai ir atkreipkite dėmesį į saugumo funkcijų signalus, kurių dėka kelionės tikslą pasieksite užtikrintai ir saugiai.

Geriausia klasėje vairavimo dinamika

Naujoji „Tonale“ stulbina ne tik išskirtine išvaizda, bet ir „Alfa Romeo“ būdinga vairavimo dinamika, kuri suteiks naujas emocijas. Sportiniam vairavimui ištikimi lieka D.N.A režimai, kurie pasiruošę parodyti dar neregėtas hibrido galimybes. O „Tonale“ manevringumą užtikrina „Alfa ™ Link“ sistema, kuri užtikrins sukibimą su kelio danga, o vairavimas taps itin greitas ir tikslus. Q4 sistema – keturių ratų varoma „Tonale“ suteikia maksimalų saugumą ir našumą – sukimo momento pasiskirstymas palengviną vairavimą.