NAUJASIS ALFA ROMEO „STELVIO“

Atraskite jo galingą žavesį ir vairavimo malonumą

„Stelvio Estrema"

Techninė pažanga ir važiavimo dinamika susilieja į sportiškumu alsuojančią „Stelvio Estrema", kuri perteiks dar neatrastą harmoniją tarp vairuotojo ir automobilio. Atraskite limituoto leidimo „Stelvio Estrema".

Išraiškingesnė sportinė prigimtis

Automobilis, alsuojantis galingiausios Alfa Romeo versijos „Quadrifoglio” dvasia. Išskirtinės sportinės detalės, kurias sutiksite tik limituotoje “Estrema” versijoje paryškins automobilio sportišką prigimtį. Karboninės V formos priekinės grotelės, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai kartu su tamsiomis stabdžių apkabomis, veidrodėliai su anglies pluošto detalėmis.

Inovatyvi, sportiškumu alsuojanti elegancija dar malonesniam važiavimui

„Stelvio Estrema” interjere elegancijos pojūtį sukuria aukščiausios kokybės medžiagos bei sprendimai, kurie sukuria harmonijos pojūtį tarp vairuotojo ir automobilio. Oda aptraukta pavarų svirtis bei porankis sukurs sportišką eleganciją. Atnaujinta multimedijos sistema kartu su 8,8″ liečiamu ekranu lengviau pasiekiama ir intuityvesnė. Odos trauktos sėdynės ir Alcantara intarpai puikus derinys komfortui ir išsiskiria sportiškumu. „Harman Kardon” garso sistema kartu su 14 garsiakalbių perteiks nepriekaištingą ir itin švarų garsą.

STELVIO ESTREMA UŽSAKYMAS

Legendinė „Quadrifoglio“ dvasia, prisikėlusi gyvenimui kasdieniam sportiniam vairavimui sukurtame automobilyje. Susisiekite su oficialiu atstovu ir užsisakykite limituoto leidimo versiją pirmieji.

ĮSIMYLĖKITE VAIRAVIMĄ IŠ NAUJO

EFEKTYVUMAS

Itin našūs, efektyvūs ir lengvi varikliai, komplektuojami kartu su „ZF 8“ aštuonių greičių automatine transmisija, todėl veikia ypač sklandžiai. Maksimalus sukimo momentas siekia iki 470 Nm ir iki 280 arklio galių, todėl automobilis lengvai įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 5.7 s.

ADAPTYVI PAKABA

Dėka patentuotos „Alfa™ Link“ daugiasvirtės pakabos, kuri užtikrina puikų dinamišką važiavimą ir unikalų valdymą, kiekvienas sudėtingas manevras yra tik nedidelis iššūkis Alfa Romeo Stelvio. Priekyje sumontuota pakaba išlaiko ratus visiškai statmenus keliui ir užtikrina maksimalų sukibimą net intensyviausiuose posūkiuose. Kai tuo tarpu gale sumontuota keturių su puse svirčių pakaba, važiuojant nelygiais paviršiais garantuoja tinkamiausią padėtį tarp šoninio sukibimo ir patogumo.

AUTONOMINIS II LYGIO VAIRAVIMAS

Alfa Romeo „Stelvio“ užtikrina ne tik vairavimo jaudulį, bet ir saugumą jo metu. „Stelvio“ modelyje įdiegtos 2 lygio autonominio vairavimo sistemos, tad galėsite jaustis saugiai miesto gatvėse ir už jų. Saugumą gatvėje ir greitkelyje užtikrina adaptyvi greičio kontrolė bei važiavimo greitkelyje ir spūstyje asistentas. Dėl priekyje ir gale esančių parkavimosi jutiklių bei galinio vaizdo kameros, parkavimas taps vienu malonumu. O eismo juostos išlaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistema bus papildoma pora akių kelyje.

ITALIŠKOS ODOS INTERJERAS

Dėmesys detalėms ir aukščiausios kokybės medžiagos suteikia komfortą ir harmoniją tarp žmogaus ir automobilio – visa tai Jums leis pajusti dalelę Italijos savo automobilyje

22.3 CM LIETIMUI JAUTRUS MULTIMEDIJOS EKRANAS

Pasiekti visas automobilio funkcijas ir valdyti jo sistemas dabar dar lengviau! Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Stelvio“ leis Jums išnaudoti naujausias jo technologijas geriausiai vairavimo patirčiai. Apsaugokite savo saloną nuo laidų chaoso su patogiu belaidžiu mobiliojo telefono įkrovimu.