NAUJASIS ALFA ROMEO „STELVIO“

Atraskite jo galingą žavesį ir vairavimo malonumą

ĮSIMYLĖKITE VAIRAVIMĄ IŠ NAUJO

EFEKTYVUMAS

Itin našūs, efektyvūs ir lengvi varikliai, komplektuojami kartu su ZF 8 greičių automatine transmisija veikia ypač sklandžiai. Maksimalus sukimo momentas iki 470 nm ir iki 280 arklio galių, todėl automobilis lengvai įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 5.7 s.

ADAPTYVI PAKABA

Kiekvienas sudėtingas manevras yra tik nedidelis iššūkis Alfa Romeo Stelvio. Dėka patentuotos „Alfa™ Link“ daugiasvirtės pakabos, kuri užtikrina puikų dinamišką važiavimą ir unikalų valdymą. Priekyje sumontuota pakaba išlaiko ratus visiškai statmenus keliui net intensyviausiuose posūkiuose. Kai tuo tarpu gale sumontuota pakaba, dėka keturių su puse svirčių, važiuojant nelygiais paviršiais garantuoja tinkamiausią padėtį tarp šoninio sukibimo ir patogumo.

AUTONOMINIS II LYGIO VAIRAVIMAS

Alfa Romeo „Stelvio“ užtikrina ne tik vairavimo jaudulį, bet ir saugumą jo metu. „Stelvio“ modelyje įdiegtos 2 lygio autonominio vairavimo sistemos, tad galėsite jaustis saugiai miesto gatvėse ir už jų. Saugumą gatvėje ir greitkelyje užtikrina adaptyvi greičio kontrolė bei asistentas važiuojant spūstyje ar greitkelyje. Dėl priekyje ir gale esančių parkavimosi jutiklių bei galinio vaizdo kameros, parkavimas taps vienu malonumu. O eismo juostos išlaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistema bus papildoma pora akių kelyje.

ITALIŠKOS ODOS INTERJERAS

Dėmesys detalėms ir aukščiausios kokybės medžiagos suteikia komfortą ir harmoniją tarp žmogaus ir automobilio – visa tai Jums leis pajusti dalelę Italijos savo automobilyje

22.3 CM LIETIMUI JAUTRUS MULTIMEDIJOS EKRANAS

Pasiekti visas automobilio funkcijas ir valdyti jo sistemas dabar dar lengviau! Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Stelvio“ leis Jums išnaudoti naujausias jo technologijas geriausiai vairavimo patirčiai. Apsaugokite savo saloną nuo laidų chaoso su patogiu belaidžiu įkrovimu.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis