ALFA ROMEO „STELVIO QUADRIFOGLIO“

LIETUVOS „METŲ SPORTIŠKIAUSIAS“ AUTOMOBILIS.
Išdrįskite pajausti išskirtinį adrenalino jausmą

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS DIZAINAS

„Stelvio Quadrifoglio“ salonas pasižymi naujo dizaino, prabangia, lenktynių įkvėpta estetika, kuri Jums leis jaustis komfortiškai, kuri Jus kvies pajausti tik pačias geriausias emocijas.

22,3 CM JUTIKLINIS EKRANAS

Pasiekti visas automobilio funkcijas ir valdyti jo sistemas dabar dar lengviau! Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Stelvio Quadrifoglio“ leis Jums išnaudoti naujausias jo technologijas geriausiai vairavimo patirčiai. Apsaugokite savo saloną nuo laidų chaoso su patogiu mobiliojo telefono belaidžiu įkrovimu.

PAŽANGIOS SAUGUMO TECHNOLOGIJOS

Alfa Romeo „Stelvio Quadrifoglio“ užtikrina ne tik vairavimo jaudulį, bet ir saugumą jo metu. Jame yra įdiegtos 2 lygio autonominio vairavimo sistemos, tad galėsite jaustis saugiai miesto gatvėse ir už jų. Saugumą gatvėje ir greitkelyje užtikrina adaptyvi greičio kontrolė, asistentas važiuojant spūstyje bei greitkelyje ir aklosios zonos sistema. O eismo juostos išlaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistema bus papildoma pora akių kelyje.

ATNAUJINTAS CENTRINIS VALDYMO PULTAS

Naujas, dar patogesnis išdėstymas, atnaujinti valdikliai – dabartinis valdymo pultas labiau nei kada nors atspindi „Alfa Romeo“ esmę.