ALFA ROMEO „STELVIO QUADRIFOGLIO“

LIETUVOS „METŲ SPORTIŠKIAUSIAS“ AUTOMOBILIS.
Išdrįskite pajausti išskirtinį adrenalino jausmą

GIMĘS IŠ PRIETARO, UŽAUGINTAS KAIP LEGENDA
Pradžia

Viskas prasidėjo, kai 1923 m. Ugo Sivocci laimėjo „Targa Florio“ automobilių lenktynes su „Alfa Romeo RL“, ant kurio kėbulo jis pats nutapė žalią keturlapį dobilą balto rombo fone. Deja, vos po kelių mėnesių Sivocci žuvo tragiškoje avarijoje, o ant automobilio, kurį jis bandė, nebuvo jam laimę nešančio keturlapio dobilo. Nuo tos dienos, Sivocci sėkmės talismanas, žalias dobilas baltame rombo fone, tapo lenktyninių „Alfa Romeo“ automobilių simboliu ir daugiau nei šimtą metų dedamas ant „Alfa Romeo“ automobilių.

„QUADRIFOGLIO“ LAIMĖJIMŲ PALIKIMAS
Pasaulinio triumfo emblema

Pasakykite pagrindinių lenktynių, žiedo ar čempionato pavadinimą, ir jų viršūnėje rasite aukštai iškeltą „Quadrifoglio“ emblemą: „Alfa Romeo“ laimėjo patį pirmąjį GP pasaulio čempionatą 1925 metais ir pirmuosius du „Formulės-1“ titulus 1950 ir 1951 metais. Tai tik keli iš daugelio pasiekimų laimėjimų serijoje, kuriais galime didžiuotis, įskaitant 5 pasaulio ir šimtus Italijos bei Europos čempionatų titulus. Šios pergalės yra daugiau, nei vien tik „Alfa Romeo“ istorijos dalis – jos tapo neatsiejamu kiekvieno „Quadrifoglio“ modelio komponentu.

„GIULIA QUADRIFOGLIO"

Apdovanojimus pelnęs „Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio“ reiškia daugiau nei vien tik galingiausią „Alfa Romeo“ sportinį automobilį, sukurtą įprastiems keliams. Jis simbolizuoja technikos ir emocijos susiliejimą, kuris gali įvykti tik tokiame legendiniame prekės ženkle kaip „Alfa Romeo“. Pasitikėkite ne vien tik mūsų žodžiu: 2019 m. „WhatCar?“ žurnalo organizuojamame konkurse „Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio“ buvo pripažintas metų automobiliu.

„STELVIO QUADRIFOGLIO"

Stelvio Quadrifoglio pasižymi išskirtine variklio galia, kuri išvysto iki 510AG. 2,9 V6 „Bi-Turbo“ dviem turbinomis dirba kartu su Q4 keturių varančiųjų ratų sistema, užtikrinant maksimalų saugumą ir didelį našumą, nepriklausomai nuo to, kas sėdi už vairo. Nepakartojamą vairavimo patirtį užtikrins vairavimo rėžimai, pasiruošę įveikti sportines, rutinines, sezoniškas kelio trasas. Išskirtinis Race režimas – automobilį patikės į Jūsų rankas.

BEKOMPROMISIŲ VAŽIAVIMO SAVYBIŲ SIMBOLIS
Nauja „Quadrifoglio“era

Su įdiegtomis pažangiausiomis inovacijomis „Stelvio Quadrifoglio“ yra ambicingas naujos „Alfa Romeo“ eros atstovas. Plačiai panaudojus ypač lengvas medžiagas ir patvarų 2,9 l V6 510 AG benzininį variklį su dviem turbinomis, pasiekia įspūdingą galią ir masės santykį. Su šiomis įspūdingomis savybėmis, specialiai sukurti „Quadrifoglio“ modeliai , keturlapiam dobilui lemta tapti neprilygstamo „Alfa Romeo“ pranašumo prekės ženklu dar daugelį metų.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS DIZAINAS

„Stelvio Quadrifoglio“ salonas pasižymi naujo dizaino, prabangia, lenktynių įkvėpta estetika, kuri Jums leis jaustis komfortiškai, kuri Jus kvies pajausti tik pačias geriausias emocijas.

22,3 CM JUTIKLINIS EKRANAS

Pasiekti visas automobilio funkcijas ir valdyti jo sistemas dabar dar lengviau! Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

„Stelvio Quadrifoglio“ leis Jums išnaudoti naujausias jo technologijas geriausiai vairavimo patirčiai. Apsaugokite savo saloną nuo laidų chaoso su patogiu mobiliojo telefono belaidžiu įkrovimu.

PAŽANGIOS SAUGUMO TECHNOLOGIJOS

Alfa Romeo „Stelvio Quadrifoglio“ užtikrina ne tik vairavimo jaudulį, bet ir saugumą jo metu. Jame yra įdiegtos 2 lygio autonominio vairavimo sistemos, tad galėsite jaustis saugiai miesto gatvėse ir už jų. Saugumą gatvėje ir greitkelyje užtikrina adaptyvi greičio kontrolė, asistentas važiuojant spūstyje bei greitkelyje ir aklosios zonos sistema. O eismo juostos išlaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistema bus papildoma pora akių kelyje.

ATNAUJINTAS CENTRINIS VALDYMO PULTAS

Naujas, dar patogesnis išdėstymas, atnaujinti valdikliai – dabartinis valdymo pultas labiau nei kada nors atspindi „Alfa Romeo“ esmę.