Alfa Romeo Giulia

AUTOMOBILIS PAVERČIANTIS MEISTRIŠKUMĄ STANDARTU

„Giulia Estrema"

Automobilis sukurtas prikelti sportininko sielą, atrasti tikrąją galią ir pajusti harmoniją tarp vairuotojo ir automobilio. Atraskite limituoto leidimo „Giulia Estrema".

Išraiškingesnė sportinė prigimtis

Automobilis, alsuojantis galingiausios Alfa Romeo versijos „Quadrifoglio” dvasia. Išskirtinės sportinės detalės, kurias sutiksite tik limituotoje “Estrema” versijoje paryškins automobilio sportišką prigimtį. Karboninės V formos priekinės grotelės, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai kartu su tamsiomis stabdžių apkabomis, veidrodėliai su anglies pluošto detalėmis.

Inovatyvi, sportiškumu alsuojanti elegancija dar malonesniam važiavimui

„Giulia Estrema” interjere elegancijos pojūtį sukuria aukščiausios kokybės medžiagos bei sprendimai, kurie sukuria harmonijos pojūtį tarp vairuotojo ir automobilio. Oda aptraukta pavarų svirtis bei porankis sukurs sportišką eleganciją. Atnaujinta multimedijos sistema kartu su 8,8″ liečiamu ekranu lengviau pasiekiama ir intuityvesnė. Odos trauktos sėdynės ir Alcantara intarpai puikus derinys komfortui ir išsiskiria sportiškumu. „Harman Kardon” garso sistema kartu su 14 garsiakalbių perteiks nepriekaištingą ir itin švarų garsą.

GIULIA ESTREMA UŽSAKYMAS

Legendinė „Quadrifoglio“ dvasia, prisikėlusi gyvenimui kasdieniam sportiniam vairavimui sukurtame automobilyje. Susisiekite su oficialiu atstovu ir užsisakykite limituoto leidimo versiją pirmieji.

VAIRAVIMO MALONUMAS

Daugybę apdovanojimų pelnęs „Alfa Romeo“ sedanas – itališko dizaino, galiniais arba keturiais ratais varomas automobilis su didelio našumo varikliais nuo 190 iki 280 AG garantuoja nepakartojamą vairavimo malonumą.

GERIAUSIA PATIRTIS KIEKVIENOJE DETALĖJE

Vairuotojo patogumui sukurtas salonas, į kurį sutelkta forma, esmė ir grožis, suteikiantis tik geriausią vairavimo patirtį.

SAUGUMO SISTEMOS

Naujasis „Alfa Romeo Giulia“ palaiko pusiausvyrą tarp tikros aistros vairavimui ir modernių 2 lygio autonominio vairavimo pagalbinių sistemų. Jame sumontuotos moderniausios elektroninės valdymo sistemos, garantuojančios aukščiausią saugos lygį ir nuolat stebinčios aplink transporto priemonę esančią sritį, nepakenkiant eksploatacinėms savybėms ar vairavimo patirčiai.