„ALFA ROMEO GIULIA“
VOKIETIJOJE IŠRINKTAS GERIAUSIU
2022 M. AUTOMOBILIU

„Giulia“ dar kartą parodė savo pranašumą. Garsaus vokiečių žurnalo „Auto Motor und Sport“ skaitytojai geriausiu 2022 m. automobiliu savo kategorijoje jau penktą kartą išrinko „Alfa Romeo Giulia“.

Šis apdovanojimas papildo „Giulia“ Vokietijoje bei visame pasaulyje pelnytų apdovanojimų krepšelį. Be to, pastaraisiais metais „Giulia“ gavo ne tik „Red Dot Award“ – tarptautinį pripažinimą už dizainą, bet ir „Autonis Design Award“ už „Auto motor und sport“. Kartu su GTA, „Quadrifoglio“ ir „Veloce“, šis automobilis yra pelnęs „Sport Auto“ žurnalo „Sport Auto Awards“ apdovanojimą, taip pat įvairių kitų visų žemynų skaitytojų apdovanojimų.

Apdovanojimai, kuriuos visuomenė ir spauda skiria „Giulia“ daugybę metų, atspindi ir pripažinimą rinkoje. Pavyzdžiui, 2021 m. Italijoje „Giulia“ buvo patvirtintas kaip geriausiai parduodamas sedanas su D segmento šiluminiu varikliu, jo dalis rinkoje sudaro beveik 60 % – beveik dvigubai daugiau nei 2020 m.

Neseniai pasirodęs 2022 m. modelis yra dar labiau patobulintas. „Alfa Romeo“ modelio „Giulia MY22“ vairavimo patirtis pasiekė naują lygį, buvo įdiegta daugybė naujovių, pavyzdžiui, įvairios automobilio sąrankos, išsiskiriančios savo elegancija, drąsiu pranašumu ir prekių ženklui būdingu sportiškumu. Neabejojame, kad ateityje šio automobilio laukia nauji apdovanojimai.