Alfa Romeo Logo

Models

Prekinis ženklas

BLOCK-1EMOCIJOS – TAI INOVACIJOS

Apstulbinta pirmo Alfa Romeo modelio našumo visuomenė priėmė jį su dideliu pritarimu.  Laiko tėkmei atspari sėkmė: visiems automobilių entuziastams visame pasaulyje Alfa Romeo ženklelis daugiau nei bet kada anksčiau simbolizuoja neribotas inovacijas ir gryną važiavimo malonumą.

EMOCIJOS – TAI AISTRA

Dar ketvirtajame dešimtmetyje legendinio P2 modelio pergalės perkėlė Alfa Romeo į automobilių gamintojų Olimpo viršūnę. Šiandien, lygiai taip pat kaip ir anksčiau, Alfa Romeo automobiliai sumanomi taip, kad su jais būtų galima pasiekti geriausių techninių charakteristikų ir užtikrinti maksimalius vairuotojo pojūčius: mes negamina automobilių – mes juos kuriame.

EMOCIJOS – TAI GROŽIS

Alfa Romeo sujungia skirtingas eras ir modelius:  nuo ikoniškojo 6C 2500 „Freccia d’Oro“ iki pačių moderniausių Alfa Romeo. Amžinas grožis, nesilaikantis laikinosios mados tendencijų. Savo išvaizda Alfa Romeo nustebins ir privers virpėti kiekvieną širdį. Visuose Alfa Romeo galia – tai grožis, o grožis – tai galia.


EMOCIJA – TAI PRAKTIŠKUMAS

Dar 1954 m. Alfa Romeo Giulietta parodė, kad puikus dizainas ir komfortas gali puikiai derėti tarpusavyje, o juos patirti gali visi. Lygiai tokį pat į vairuotoją orientuotą požiūrį galima įžvelgti ir mūsų šiandienos išmaniuose, sumaniuose ir į vairuotoją orientuotuose sprendimuose.