Sutinku

NEWS

Įspūdingi „Alfa Romeo Giulia“ metai – gausybė pelnytų įvertinimų įvairiose šalyse

03 January 2017

alfa-romeo_giulia-quadrifoglio_06

Šįmet debiutavęs naujos kartos itališkas sedanas „Alfa Romeo Giulia“ rinkoje sutiktas itin palankiai – ne kartą įvertintas už dizainą ir techninius sprendimus, šis sedanas pelnė net 25 apdovanojimus. Italijos žurnalistai šį sedaną išrinko Europos automobiliu 2017, populiarus britų žurnalas „Top Gear“ jam skyrė 2016-ųjų metų automobilio titulą, o vokiečių žurnalas „Auto Bild“ jį pavadino gražiausiu šių metų modeliu.    

„Naujasis „Giulia“ tapo legendinės itališkų automobilių markės „Alfa Romeo“ atgimimo simboliu. Daugybė apdovanojimų rodo, kad šis sedanas sugebėjo ne tik užsitikrinti automobilių ekspertų ir jų mylėtojų simpatijas, bet ir daugeliu atvejų viršijo lūkesčius rinkoje“, – sako „Modus Group“ priklausančios bendrovės „Autobrava“ direktorius Andrius Mockaitis.

Pasak A. Mockaičio, „Giulia“ sukurtas vadovaujantis šūkiu „la meccanica delle emozioni“ (liet. pojūčių mechanika), todėl pirmiausiai atsižvelgiama į vairuotojo poreikius bei malonumą vairuoti, bet šiame automobilyje taip pat nepagailėta dėmesio naujausioms technologijoms bei keleivių patogumui. Norintys įsitikinti „Giulia“ pranašumais, šį itališką sedaną gali gyvai apžiūrėti bendrovės „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tai, kad „Giulia“ išsiskiria unikalių ypatybių deriniu, patvirtina platus pelnytų apdovanojimų sąrašas. Britų žurnalas „Top Gear“ 2016-ųjų Metų automobilio titulą skyrė galingiausiai sedano versijai „Giulia Quadrifoglio“ įvertindamas tokias jo ypatybes kaip 510 AG išvystantis variklis, tikslus valdymas ir patraukli išvaizda. Šis modelis taip pat pelnė ir pirmą kartą „Top Gear“ žurnalo paskelbtą 2016-ųjų visuomenės automobilio įvertinimą.

Vienas populiariausių Vokietijos žurnalų apie automobilius „Auto Bild“ sedaną „Giulia“ išrinko gražiausiu 2016-ųjų automobiliu. Anot „Auto Bild“, šio sedano kėbulas išsiskiria harmoningomis proporcijomis ir išbaigtomis linijomis, o įspūdį sustiprina panaudotos kokybiškos medžiagos ir stiliaus akcentai iš aliuminio, medžio ir odos.

„Giulia“ taip pat pelnė ir Italijos automobilių žurnalistų įsteigtą Europos metų automobilio prizą „Auto Europa 2017“. Užtikrinta balsų persvara kitus 20 pretendentų įveikęs sedanas „Giulia“, komisijos nuomone, geriausiai išreiškia autentišką „Alfa Romeo“ dvasią ir atspindi itališką dizainą bei technologinį proveržį.

Geriausiu nauju automobiliu sedaną „Giulia“ išrinko dar vieno britų automobilių žurnalo „What Car?“ skaitytojai. Tuo metu amerikiečių portalo „The Car Connection“ lankytojai šį sedaną išrinko geriausiu nauju prabangiu automobiliu. „Giulia“ sedanas taip pat buvo patekęs ir į Metų automobilio rinkimų finalininkų sąrašą Lietuvoje.

Naujasis „Giulia“ šįmet pelnė solidžių įvertinimų už technologines inovacijas, tarp kurių – „EuroCarBody 2016“ apdovanojimas, skirtas už inovatyvią kėbulo konstrukciją. „Giulia Quadrifoglio“ sedano versija išsiskiria mažiausiu galios ir svorio santykiu savo klasėje, o kėbulo konstrukcijoje panaudotos tokios lengvos masės medžiagos kaip aliuminio lydinys, anglies pluoštas ir polimerų elementai. Šis sedanas taip pat gavo aukščiausią 5 žvaigždučių Euro NCAP įvertinimą už saugumą.

Galop „Giulia Quadrifoglio“ sąraše ir dar vienas įspūdingas pasiekimas – vos per 7 min. ir 32 sek. įveikta sudėtingoji Niurburgringo trasa.

Tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“ priklausanti bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekių ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais.

Paskutinės naujienos apie Alfa Romeo