Sutinku

NEWS

Global

ALFA ROMEO IR JAVIER ZANETTI – TIKROS „ZANETTI IR DRAUGŲ MAČO „EXPO MILANO 2015“ (ANGL. ZANETTI AND FRIENDS MATCH FOR EXPO MILANO 2015) ŽVAIGŽDĖS

10 July 2015

news 4

Gegužės 4 d. čempionas pasirodys didžiajame sporto ir labdaros festivalyje Milano San Siro stadione. Alfa Romeo, kartu su daugeliu kitų dabartinių ir buvusių futbolo čempionų, ne tik jį palaikys, bet ir bus pagrindinis jo partneris

Visas pelnas bus skirtas „Fondazione PUPI Onlus“ fondui ir kitoms už vaikų teises kovojančioms nepelno siekiančioms organizacijoms.

Rungtynės „Laimėk prieš legendą“ (angl. Win the legend) prasideda. Jose galima laimėti apsilankymą Alfa Romeo muziejuje ir saugaus vairavimo pamokas trasoje.

Internete galima rasti vaizdo įrašą, kuriame Argentinos futbolo čempionas kalba apie savo požiūrį į labdarą.

Pergalės, legendiniai pasirodymai ir aistra sportui: išskirtiniai Alfa Romeo ir Javier Zanetti bruožai. Šiandien jie abu rungiasi už tą pačią komandą „Zanetti and Friends Match for Expo Milano 2015“ – vaikams ir tinkamai mitybai skirtame labdaros renginyje, kuris vyks Milano San Siro stadione gegužės 4 d. 20.45 val.

Renginį remia „Fondazione PUPI“, kurio tikslas remti Italijos ir Argentinos vaikams skirtus projektus. Pelnas, gautas už parduotus bilietus, kaip labdara atiteks Milano apylinkės vaikams.

Rungtynes organizuoja „Expo Milano 2015“, Milano miesto valdžia ir pagrindinis partneris Alfa Romeo.
Alfa Romeo logotipu ant raudonų marškinėlių bus pasipuošusi viena iš dviejų komandų. Kitos komandos baltus marškinėlius puoš „Pirelli“ logotipas.

Žymūs praeities ir šiandienos čempionai skatins sporto bei tinkamos mitybos kultūrą ir simboliškai atšvęs „Expo Milano“ atidarymą. Tikimasi, kad šiame renginyje Italijoje dalyvaus daugiau nei 20 milijonų lankytojų iš 144 valstybių. Renginio herojai – pasaulinis partneris „Fiat Chrysler Automobiles“ ir „CNH Industrial“.

Keletas geriausių dvejose A serijos Milano ir tarptautinių klubų komandose žaidę šiandienos ir netolimos praeities futbolininkai į stadioną atvažiuos būtent Alfa Romeo automobiliais. Keletas žymiausių futbolininkų: Roberto Baggio, Cordoba, Cambiasso, Zamorano, Puyol, Crespo ir Shevchenko.

Stadione taip pat bus pristatyti keletas itališko dizaino Alfa Romeo automobilių iš daugiau nei 100 pasaulio valstybių – JAV, Rusijos, Pietų Afrikos ir Švedijos. Iš visų keturių pasaulio kraštų futbolininkai keliaus susitikti su dabartiniu „Inter“ viceprezidentu, „Fondazione PUPI“ įkūrėju ir „Expo Milano 2015“ ambasadoriumi Javier Zanetti.

„Zanetti and Friends Match for Expo Milano 2015“ tikslas – rasti išteklių, kurių reikia paremti vaikų veiklas Italijoje ir Pietų Amerikoje. Renginį tiesiogiai organizuoja „Fondazione PUPI“ – jau daugiau nei 10 metų Argentinoje veikianti nepelno siekianti organizacija, vykdanti su pagrindiniais jaunimo poreikiais susijusius projektus ir paramą.

Vaizdo įraše, nufilmuotame važiuojant iš „Expo Gate“ į „San Siro“ stadioną Milane, legendinis „Inter“ žaidėjas kalba apie renginį „Giulietta Sprint“.

Šio renginio metu, nuo balandžio 20 d. iki gegužės 7 d., Alfa Romeo organizuos rungtynes, į kurias bus įtraukti interneto ir socialinės žiniasklaidos vartotojai. Per rungtynes bus galima laimėti saugos vairavimo mokyklos pamokas su profesionaliais vairuotojais ir bilietus į Alfa Romeo muziejų. 
Daugiau apie taisykles ir smulkesnę informaciją rasite interneto svetainėje vincilaleggenda.alfaromeo.it.

Dalyvaudama „Zanetti and Friends Match for Expo Milano 2015“ Alfa Romeo iš naujo įvertina stiprias savo sąsajas su sporto pasauliu. Prekės ženklas dalijasi lygiai tokiomis pačiomis universaliomis idėjomis ir tapatina savo įvaizdį su daugybe skirtingų disciplinų, kaip antai, automobilių lenktynės, jachtų sportas, krepšinis ir motociklų lenktynės. Šiandien Alfa Romeo logotipas, puošiantis Formulės 1 Ferrari SF15-T bolidą ir tikrą superautomobilį 4C, yra oficialus „Superbike 2015 Championship“ (liet. 2015 m. supermotociklų čempionato) saugos automobilis.

Daugiau informacijos apie Alfa Romeo vaidmenį „Zanetti and Friends Match for Expo Milano 2015“ ir bilietus į šį renginį rasite tam sukurtame interneto tinklalapyje.

Paskutinės naujienos apie Alfa Romeo