ALFA ROMEO „TONALE“


Pirmasis „Alfa Romeo“ elektrifikuotas modelis

EVOLIUCIJA „ALFA ROMEO“ STILIUMI

Išskirtinio itališko dizaino, grožio ir technologijų šedevras, sukurtas jaudinančiam vairavimo malonumui.

ALFA ROMEO TONALE PREMJERA

„La Metamorfosis“ prasideda: atraskite naująją „Alfa Romeo Tonale“, pirmąjį hibridinį „Alfa Romeo“ SUV. Naujoji „Tonale“ užtikrina tik „Alfa Romeo“ būdingą sportišką eleganciją, prabangą bei vairavimo malonumą. Žiūrėkite pasaulinę šio modelio premjerą ir susipažinkite su šiuo „Alfa Romeo“ meistrišku kūriniu jau dabar. „Tonale“ į Lietuvą atvyksta jau šių metų rugsėjo mėnesį.

EVOLIUCIJA „ALFA ROMEO“ STILIUMI

Ypač dinamiškai ir atletiškai atrodantis kėbulas, kuriame išskirtinis prekės ženklo stilius puikiai dera su neprilygstama evoliucine varomąja jėga. Atraskite naują emociją su „Alfa Romeo Tonale“.

KAI SPORTIŠKUMAS SUSIJUNGIA SU ELEKTRIFIKACIJA

Kiekvieno „Alfa Romeo” modelio pagrindinė savybė – vairavimo malonumas.

„Tonale“ – pirmasis elektrifikuotas Alfa Romeo modelis siūlo geriausią važiavimo dinamiškumą savo klasėje, kuris specialiai sukurtas sužadinti jūsų naujoms ir intensyvioms emocijoms.

EMOCIJŲ PLIŪPSNIS SU ELEKTRIFIKACIJA

D.N.A sistema šiame automobilyje buvo įdiegta po ilgų ir nuoseklių bandymų, kurie užtikrino, kad elektrifikuoto „Tonale“ modelio sukuriamas vairavimo malonumas nenusileis kitiems „Alfa Romeo“ modeliams. Susipažinkite su važiavimo režimais (D.N.A) – „Dual Power“, „Natural“ ir „Advanced Efficiency“.

DUAL POWER

„Dual Power“ režimas užtikrina maksimalias eksploatacines savybes su maksimalia abiejų variklių galia.

EMOZIONE mygtuku galima tiksliai sukalibruoti akceleratoriaus pedalą, efektyviau stabdyti ir padidinti vairo reakcijos jautrumą.

 

NATURAL

„Natural“ režime perjungimas tarp elektros ir vidaus degimo variklių vyksta visiškai automatiškai. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam važiavimui, kai degalų sąnaudos neturi kompromiso su galia.

ADVANCED E

Pasirinkus „Advanced Efficiency“ režimą, kuri skirta maksimaliam degalų taupymui, „Tonale“ naudoja tik elektrinę varomąją jėgą.

MODERNUS IR IŠSKIRTINIS "ALFA ROMEO" DIZAINAS

Erdvus ir komfortiškas automobilio salonas, pagamintas iš aukščiausios kokybės apdailos medžiagų. „Tonale“ modelyje kruopščiai parinkta kiekviena detalė, turint tikslą, kad jos vairuotojui būtų kuo funkcionalesnės ir pritaikytos unikaliems vairavimo potyriams.

SUSIPAŽINKITE SU „ALFA ROMEO TONALE“ MODELIO INTERJERU

Atraskite išskirtinius dizaino sprendimus, kuriuos „Tonale“ modelio interjerui sukūrė „Centro Stile Alfa Romeo“ dizaineriai.

Nuo idėjų iki „Tonale"

Pamatykite pirmąsias „Alfa Romeo Tonale" idėjas, iš kurių gimė unikalus, elektrifikuotas ir elegentiškas šio SUV modelis.

SUSISIEKITE SU MUMIS IR SUŽINOKITE DAUGIAU APIE TONALE