NAUJASIS ALFA ROMEO „STELVIO“

Atraskite jo galingą žavesį ir vairavimo malonumą

TECHNOLOGIJOS

REIKIA VOS VIENO PRISILIETIMO      

Lengva ir intuityvu. Naujoji informacinio pramoginio turinio sistema dabar visiškai pertvarkyta įrengtame 22,3 cm „Multi-Touch“ ekrane, kad viską dar lengviau pasiektumėte. Interaktyvūs valdikliai dar intuityvesnei ir todėl greitesnei sąveikai. O dėl naujai optimizuotos „Alfa Romeo Stelvio“ navigacijos sistemos sąsajos, dabar 3D navigaciją galima dar lengviau valdyti ir matyti.

„ANDROID AUTO“ ir „APPLE CARPLAY“

„Apple CarPlay“ suteikia „iPhone“ naudotojams prieigą prie „Apple Maps“ žemėlapių, žinučių, telefono ir „Apple Music“ funkcijų naudojant balso komandas „Siri“.

„Android Auto™“ užtikrina lengvą ir saugią prieigą prie balso komandų, „Google Maps“ ir „Google Play Music“.

TELEFONAS

Per „Bluetooth“ susiejus išmanųjį telefoną, galite skambinti arba atsiliepti į skambučius, taip pat leisti ar siųsti tekstines žinutes nepaleidžiant „Alfa Romeo Stelvio“ vairo.

SAUGUMAS

ASISTENTAS VAŽIUOJANT GREITKELYJE IR SPŪSTYJE

Šios sistemos padės Jums vairuojant išlikti ramiais ir susikaupusiais. Dėl gale sumontuotos kameros ir keleto jutiklių, sistema padeda išlaikyti saugų atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės tiek miesto gatvėse, tiek greitkelyje.

AKTYVI AKLOSIOS ZONOS SISTEMA

Ši sistema padeda vairuotojui išvengti susidūrimo su gretimose eismo juostose važiuojančiais automobiliais. Kaip? Įspėjant garsiniais bei vaizdiniais perspėjamaisiais signalais prietaisų skydelyje ir išoriniuose galinio vaizdo veidrodėliuose bei aktyviu vairo pasukimu, padedant išvengti galimų eismo įvykių.

EISMO JUOSTOS IŠLAIKYMO ASISTENTAS

Eismo juostos išlaikymo asistentas aptinka, jog transporto priemonė keičia savo važiuojamąją eismo juostą, nenaudojant jokių įspėjamųjų posūkio signalų ir tokiu atveju, garsinis bei vaizdo signalai prietaisų skydelyje, praneša apie galimą riziką.

AKTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Ši sistema leidžia važiuoti automobiliui nustatytu greičiu, visuomet išlaikant pastovų atstumą iki priešais važiuojančio automobilio. Visa tai – neliečiant akseleratoriaus ir stabdžio pedalų.

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Ši sistema įspėja vairuotojus apie galiojančių greičio ribojimų pokyčius. Jei įjungta aktyvi greičio palaikymo funkcija, greitis automatiškai reguliuojamas spustelėjus valdiklį esantį vaire.

VAIRUOTOJO NUOVARGIO ATPAŽINIMO SISTEMA

Nuovargio atpažinimo sistema analizuoja važiavimą ir  jo duomenis – vairo pasukimus, greičio akseleratoriaus paspaudimus ir esant būtinybei praneša vairuotojui, įspėjamaisiais signalais bei vaizdiniu simboliu prietaisų skydelyje, jog reikalinga pertrauka.

VAŽIAVIMO NUOKALNE SISTEMA

Ši sistema leidžia palaikyti pastovų ir saugų važiavimo nuokalne greitį, savarankiškai reguliuodama stabdžius: stabilumas ir saugumas užtikrinami net ir mažo sukibimo ir stačių šlaitų sąlygomis.