NAUJASIS ALFA ROMEO „STELVIO“

Atraskite jo galingą žavesį ir vairavimo malonumą

TECHNINĖ INFORMACIJA

Platus dyzelinių ir benzininių variklių asortimentas nuo 160 iki 280 arklio galių, automatinė ZF 8 greičių transmisija, . „Stelvio“ kuro suvartojimas (l/100 km): 5,8–8,9; CO2 emisija (g/km): 146–204; vertės nustatytos remiantis WLTP kombinuotuoju ciklu, išmatuotos gamintojo išankstinio tipo patvirtinimo bandymų metu, kurios gali keistis po to, kai bus patvirtintas galutinis tipas. Nurodytos vertės skirtos palyginimui.

„DNA“

Alfa Romeo turi tris skirtingus vairavimo rėžimus. DNA D (Dinaminis rėžimas) – variklis ir pavarų dėžė prisitaiko ir pasiruošia sportiniam ir agresyvesniam vairavimui – didesnė trauka posūkiuose ir jautrumas akseleratoriaus pedalui didinant greitį. N (Natūralus rėžimas) – komfortiškesnis pakabos darbas, idealus kasdieniam vairavimui. A (Pažangus rėžimas) – skirtas tada, kai yra prastas sukibimas su danga, lietus ar sniegas – visais tais atvejais, kai norite labiau pabrėžti efektyvumą, o ne našumą.

„ALFA™ LINK

„Alfa Romeo Stelvio“ automobilyje sumontuota „Alfa™ Link“ pakaba, dėl kurios automobilis tampa puikiai valdomas ir itin patogus. Priekyje esanti aukšta keturšonė pakaba leidžia vairuotojui vairuoti greitai ir tiksliai, bei suteikia stiprų kontrolės pojūtį. O „Alfa™ Active System“ sistema dinamiškai reguliuoja pakabos reakciją atsižvelgiant į vairavimo sąlygas bei  DNA jungikliu parinktą režimą.

SVORIO PASISKIRSTYMAS

Puikus medžiagų parinkimas ir komponentų išdėstymas leidžia „Alfa Romeo Stelvio“ puikiai subalansuoti ir paskirstyti svorį ant dviejų ašių, užtikrinti geresnį vairavimą ir mažesnį bendrą svorį. Visa tai dėl itin lengvų ir tvirtų medžiagų – aliuminio bei anglies pluošto.

Q4 SISTEMA

Dėl Q4 technologijos „Alfa Romeo“ keturių varančiųjų ratų sistema sujungia maksimalų saugumą ir didelį našumą. Sukimo momento paskirstymas realiu laiku tarp priekinės ir galinės ašių palengvina vairavimą, o  sistema stebi sukibimą su kelio danga ir vairuotojo veiksmus.