NAUJASIS ALFA ROMEO „STELVIO“

Atraskite jo galingą žavesį ir vairavimo malonumą

EKSTERJERAS

35 W „BI-XENON“ ŽIBINTAI

Priekyje esantys 35W „Bi-Xenon“ žibintai puikiai apšvies Jūsų kelią, o žibintų apiplovimo įranga pasirūpins jų švara, kad ir kur bebūtumėte.

IKONIŠKOS ALFA ROMEO GROTELĖS

Technologijos tobulėja, bet vienas dalykas, kuris yra amžinas tai „Alfa Romeo“ V formos grotelės, reprezentuojančios turtingą vardo istoriją.

UNIKALAUS DIZAINO RATLANKIAI

Išskirtinės išvaizdos prideda ir unikalūs, net iki 21 colio montuojami lengvo lydinio ratlankiai su spalvotomis stabdžių apkabomis.

VEIDRODĖLIAI

Elektra reguliuojami, šildomi, užlenkiami ir akinančiai šviesai jautrūs šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai – maksimaliam komfortui ir saugumui užtikrinti.

PANORAMINIS STOGLANGIS

„Stelvio“ gali būti komplektuojamas kartu su elektra valdomu panoraminiu stoglangiu – maksimaliam erdvės pojūčiui.

FUNKCIONALUMAS

Bagažinės dangčio atidarymas nenaudojant rankų ar Keyless beraktis automobilio atrakinimas bei užvedimas – funkcionalumai palengvinantys kasdienį automobilio naudojimą.

„VELOCE“

Sportiškumu pasižyminti „Veloce“ versija, išsiskirianti vidaus ir išorės detalėmis, tokiomis kaip kėbulo spalvos ratų arkos, juodos spalvos akcentai ir detalės išorėje, aliuminio intarpai interjere su sportiškomis, odinėmis „Veloce“ sėdynėmis ar išskirtine, „Misano Blue“ kėbulo spalva.

„TI“

Prabanga alsuojanti „Ti“ versija – tai aukščiausios klasės elegancija su išskirtinėmis detalėmis. „Ti“ versija pasižymi elegantišku ir 100% itališku „Luxury“ odiniu interjeru su tikro ąžuolo detalėmis, chromuotomis detalėmis išorėje bei skirtingais lengvojo lydinio ratlankių ir kėbulo spalvos pasirinkimais.

INTERJERAS

CENTRINIS VALDYMO PULTAS

Atnaujintas centrinis valdymo pultas su itin kokybiška apdaila būdingas visoms „Stelvio“ versijoms. Čia rasite oda aptrauktą pavarų perjungimo svirtį bei specialų skyrelį patogiam rakto laikymui. Jame taip pat gali būti komplektuojamas ir belaidis įkroviklis, kad galėtumėte greitai ir patogiai įkrauti savo išmanųjį telefoną.

22.3 CM LIETIMUI JAUTRUS MULTIMEDIJOS EKRANAS

Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu. Čia galima rasti visą informaciją bei valdyti klimato kontrolę, ADAS saugumo sistemas. Jūsų patogumui vairuojant, sistemą valdyti galima ir patogiu fiziniu valdikliu.

7“ TFT SPALVOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

7 colių TFT spalvotas prietaisų skydelis išsamiai naujų aktyvių saugos sistemų ir transporto priemonės parametrų apžvalgai.

SPORTIŠKAS VAIRAS

Maksimalų komfortą padeda pasiekti ir daugiafunkcinis, šildomas, odinis sportinis vairas su aliumininėmis pavarų perjungimo svirtelėmis, įvertintomis vairavimo entuziastų visame pasaulyje.

SĖDYNĖS

Salono funkcionalumas ir grožis yra neatsiejami nuo maksimalaus patogumo. 8 kryptimis elektra valdomos, šildomos sportinės odinės sėdynės, gali būti raudonos arba juodos spalvos. O prabangios, šildomos „Luxury“ odinės sėdynės gali būti juodos ar smėlio spalvos.

„HARMAN KARDON“

Kad muzikos garsas būtų visapusiškai tobulas, 900 vatų „Harman Kardon“ erdvinio garso sistema perduoda virpesius net per 14 garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbį.

ALIUMINIO DETALĖS

Sportiškumui ir dinamiškumui pasiekti plačiai naudojamos aliuminio detalės – nesvarbu ar tai slenksčiai atidarius duris ar smulkiausios interjero ir išorės detalės.

DVIEJŲ ZONŲ AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Ergonomiški klimato kontrolės valdikliai leis sklandžiai ir patogiai valdyti visas funkcijas, kad patogiai jaustumėtės ne tik Jūs, bet ir Jūsų keleiviai.