Quadrifoglio

QUADRIFOGLIO

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_Tecnologia600

IŠSKIRTINĖ „ALFA ROMEO“ INOVACIJA

Unikalūs techniniai sprendimai

„Alfa™“ važiuoklės kontrolės sistema (CDC) koordinuoja visas jos aktyviąsias sistemas, tokias kaip „Alfa™ DNA Pro“, „Alfa™“ aktyviosios pakabos valdymo, „Alfa™“ aktyviojo sukimo momento nukreipimo ir „Alfa™“ integruota stabdžių sistema (IBS). Q4 visų varomųjų ratų sistema, sujungta su 510 AG, 2,9 litro, šešių cilindrų varikliu „Bi-Turbo“, sustiprina sportinius pojūčius, o „Alfa™“ aktyviojo sukimo momento nukreipimo sistema pagerina sukibimą greitėjimo etape, taip sumažindama per stipraus ar per silpno pasukimo riziką. „Alfa™ Link“ pakabos sistema, lengvasvorė platforma ir tobulai tolygi pusiausvyra tarp dviejų ašių – visa tai užtikrina išskirtinį dinamiškumą.

„ALFA™ CDC“

Pasitikėjimą kuria kontrolė

Įsėdus į „Stelvio Quadrifoglio“, saugumo sistemas ir visas su elgesiu kelyje susijusias aktyviąsias sistemas iš karto ima koordinuoti išskirtinė „Alfa™“ važiuoklės kontrolės sistema (CDC). Nuo „Alfa™ DNA Pro“ iki „Alfa™“ aktyviosios pakabos valdymo sistemos, „Alfa™“ aktyviojo sukimo momento nukreipimo iki „Alfa™“ integruotos stabdžių sistemos (IBS) – visos funkcijos sinchronizuotos, kad būtų užtikrinta, jog vairuotojas patirs tą nesupainiojamą „Alfa Romeo“ pojūtį – neprilygstamą vairavimo malonumą.

StelvioQ

SAUGUMAS

Maksimalaus saugumo sistemos

Įsėdus į „Stelvio Quadrifoglio“, aukštą saugumo lygį bet kokiomis vairavimo sąlygomis užtikrina pažangios technologijos: įspėjimas apie priekyje esančias kliūtis (FCW), savarankiškas stabdymas avarinėje situacijoje (AEB), pėsčiųjų atpažinimo funkcija, įspėjimas apie išvažiavimą į kitą eismo juostą (LDW), prisitaikančioji greičio valdymo sistema (ACC) su funkcija „Stop&Go“ ir aklosios zonos stebėjimo sistema (BSM), nuolatos stebinti kliūtis šalia automobilio.

StelvioQ

IBS

Integruota stabdžių sistema

Integruota stabdžių sistema – tai elektromechaninis įrenginys, sujungiantis stabilumo kontrolės sistemos ir stabdžių sistemos funkcijas. Be to, kad užtikrina svarbų svorio optimizavimą, IBS siūlo itin tikslų pedalu perteikiamą stabdymo signalą, taip iš karto suteikdama grįžtamąjį ryšį. Įsijungus stabdžių antiblokavimo sistemai (ABS), stabilumo kontrolės sistema padeda sumažinti stabdžių pedalo vibraciją.

StelvioQ

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

Neribotas ryšys

„Stelvio Quadrifoglio“ įrengta visiškai nauja informacijos ir pramogų sistema su 8,8 colio didelės raiškos ekranu ir funkcija „3D Navigator“, kontroliuojama intuityviojo jutiklio ir pažangios balso atpažinimo sistemos. Su naująja sistema „Alfa™ Connect“, į kurią įeina funkcijos „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, dabar dar paprasčiau ir saugiau turėti tiesioginę prieigą prie visos muzikos, kontaktų, žemėlapių ir programėlių savo išmaniajame telefone.

StelvioQ
AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_TorqueVectoring

DINAMIŠKUMAS

Įspūdinga pusiausvyra

Viena labiausiai išsiskiriančių modelio ypatybių – visiškai tolygus „Stelvio Quadrifoglio“ svorio paskirstymas – yra kruopščiai apsvarstytų sprendimų renkantis konkrečias medžiagas rezultatas: itin stiprus plienas – kėbului; aliuminis – pakabai, durelėms, apsauginėms grotelėms, variklio dangčiui, galiniam dangčiui, priekiniams ir galiniams sparnams bei varikliui; anglies pluoštas – varančiajam velenui. Šių elementų derinys suteikia neprilygstamą judrumą. Geriausias šioje kategorijoje vairo santykis, užtikrinamas pakabos valdymo sistemos „Alfa™ Link“, modeliui „Stelvio Quadrifoglio“ suteikia stulbinamą pusiausvyrą kelyje, kuri akivaizdžiai atitinka gerai pažįstamą „Alfa Romeo“ automobilio valdymo patirtį.

AKTYVIOSIOS PAKABOS VALDYMO SISTEMA

Geriausias automobilio valdymas šioje kategorijoje

Modelyje „Stelvio Quadrifoglio“ įmontuota „Alfa™ Link“ aktyviosios pakabos valdymo sistema – aktyvioji sistema, suteikianti tiesioginę pakabos kontrolę. Trys skirtingi režimai – švelnus, vidutinis ir kietas – leidžia valdyti pakabos kietumo lygį paprasčiausiu paspaudimu DNA kontrolės pulte.

 

StelvioQ

„ALFA™“ AKTYVUSIS SUKIMO MOMENTO NUKREIPIMAS

Su niekuo nesulyginamas automobilio valdymas

Modelyje „Stelvio Quadrifoglio“ įdiegtas „Alfa™“ aktyvusis sukimo momento nukreipimas – inovatyvi sistema, dviem elektroniniu būdu kontroliuojamomis sankabomis užtikrinanti optimalų paskirstymą ant dviejų galinių pusašių. Net važiuojant dideliu greičiu, bet kokiu kelio paviršiumi ar darant posūkius, rezultatas yra optimali vairavimo dinamika.

StelvioQ

„ALFA™ DNA PRO“ VAIRAVIMO REŽIMO PERJUNGIKLIS

Nuostabus vairavimas

„Alfa™ DNA Pro“ akimirksniu pritaiko „Stelvio Quadrifoglio“ elgseną pagal pasirinktą vairavimo režimą.

LENKTYNINIS REŽIMAS: išjungia stabilumo ir sukibimo kontrolės sistemas, padidina išmetimo sistemos garsą ir suteikia maksimalią sportinio stiliaus vairavimo dinamiką.

DINAMINIS REŽIMAS: suteikia aštresnį automobilio reagavimą ir taip padidina pavarų perjungimo greitį bei pakeičia pakabos reagavimą sportiniam valdymui kelyje.

NATŪRALUS REŽIMAS: sukimo momentas ir pakaba sukalibruoti optimaliam komfortui – tobula pusiausvyra kasdieniam vairavimui.

DIDESNIO NAŠUMO REŽIMAS: padidina našumą, kad būtų maksimaliai taupomi degalai, – tinkamiausias vairuojant prasto sukibimo sąlygomis.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis