Quadrifoglio

QUADRIFOGLIO

TRANSMISIJA

Išlaisvinkite stipriausias emocijas

Turint omenyje variklį iš gryno aliuminio, galintį suteikti labiausiai jaudinančią ir sportišką patirtį, „Stelvio Quadrifoglio“ dinamikos tiesiog galingumu nepavadinsi. „Stelvio Quadrifoglio“ vairavimą iš tiesų ypatingą daro jo tobulai subalansuotas galios ir svorio santykis – pats geriausias šioje klasėje. Vos per kelias sekundes jo greita sportiška širdis, 510 AG, 2,9 litro, šešių cilindrų variklis „Bi-Turbo“, gali išjudinti galia, energija bei tikslumu paremtus pojūčius ir tuo pat metu palaikyti jokiam kitam padidinto pravažumo automobiliui neįsivaizduojamą judrumo ir valdymo lygį.

StelvioQ

VARIKLIS

Tobula galios ir emocijų pusiausvyra

Pagal dinamiką „Stelvio Quadrifoglio“ yra savo kategorijos lyderis. Jame įmontuotas 510 AG, 2,9 litro, šešių cilindrų aliuminio variklis „Bi-Turbo“ ir naujoji Q4 sukibimo sistema. 176 AG/l galios tankis užtikrina įspūdingą pagreitėjimą nuo 0 iki 100 km/h vos per 3,8 sekundės. Be to, dėl savo išskirtinės cilindrų atjungimo sistemos (CEM) ir svorio mažinimo sprendimų, pavyzdžiui, anglies pluošto varančiojo veleno, automobilis išsiskiria itin įspūdingu degalų sąnaudų našumu.

StelvioQ

PAVARŲ DĖŽĖ

Aistra viską pagerina

„Stelvio Quadrifoglio“ sportiškumas geriausiai išreiškiamas 8 laipsnių automatine pavarų dėže, kuri lenktyniniu režimu leidžia keisti pavaras 150 milisekundžių greičiu. Pavaros gali būti perjungiamos ir centrinio transmisijos tunelio pavarų svirtimi arba aliuminio pavarų perjungimo svirtimis vairo šone. Pavarų keitimo greitis priklauso nuo pasirinkto vairavimo režimo: pasirinkus lenktyninį režimą („Race“), jis bus žaibiškas, o didesnio našumo („Advanced Efficiency“) – patogesnis ir našesnis.

StelvioQ

NAŠUMAS

Tobula dinamikos ir našumo pusiausvyra

„Alfa™“ našaus cilindrų valdymo (CEM) sistema, leidžianti 2,9 litro, šešių cilindrų varikliui „Bi-Turbo“ atjungti tris cilindrus, modelyje „Stelvio Quadrifoglio“ sujungia išskirtinę dinamiką su aukščiausio lygio našumu. Be to, naujausios kartos sistema „Start&Stop“ padeda papildomai taupyti degalus miesto eismo sąlygomis.

StelvioQ

LENGVUMAS

Itin lengvos medžiagos

Išskirtinis „Stelvio Quadrifoglio“ lengvumas ir galios bei svorio santykis užtikrinami kruopščiai parenkant medžiagas gamybos metu. Itin stiprus kėbului naudojamas plienas ir apsauginėms grotelėms, durelėms, pakabai bei varikliui naudojamas aliuminis yra stiprūs ir kartu itin lengvi, o anglies pluošto pasirinkimas varančiajam velenui – dar vienas inovatyvaus svorio mažinimo sprendimo pavyzdys.

StelvioQ

SĄNAUDOS

Iki minimumo sumažintas degalų naudojimas

Visos „Stelvio Quadrifoglio“ elektroninės sistemos veikia sklandžiai ir taip padeda sumažinti degalų sąnaudas. Be to, dėl patentuotos cilindrų atjungimo sistemos (CEM) ir riedėjimo funkcijos „Stelvio Quadrifoglio“ 100 km gali nuvažiuoti su 9 litrais degalų ir vidutiniškai išmeta 210 g/km CO₂.

StelvioQ
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis