Quadrifoglio

QUADRIFOGLIO

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_Esterni600

SUFORMUOTAS IKI TOBULUMO

Nesenstanti ikona, sukurta iš naujo

„Giulia Quadrifoglio“ buvo pirmasis didžiojo sugrįžimo skyrius, o „Stelvio Quadrifoglio“ pratęsia šį išdidų palikimą. Nuo puikiai atpažįstamo triformio priekio iki raumeningų kėbulo šonų – itin dinamiška pirmojo „Alfa Romeo“ padidinto pravažumo automobilio versija iš tiesų įkūnija išskirtinį italų požiūrį į automobilių dizainą. Tobulų proporcijų, išskirtinio stiliaus ir sukurtas su niekuo nepalyginamam vairavimo malonumui.

Į GRAŽIAUSIĄ FORMĄ ĮVILKTA GALIA

Atima žadą iš pirmo žvilgsnio

Nuo ventiliacijos angų viršuje iki specialiai pritaikytų buferių ir ratų arkų, nuo 20 colių lieto lydinio ratlankių iki išmetamųjų vamzdžių, specialiai sukurtų galingam, adrenalinu alsuojančiam garsui – viskas, susiję su „Stelvio Quadrifoglio“ išvaizda, yra agresyvu, netikėta ir aišku iš pirmo žvilgsnio. Pusiausvyros paieškos atsispindi jo išskirtinėse raumeningose linijose, tobulai sujungiančiose stilių ir dinamiškumą.

StelvioQ

LINIJOS, KURIAS RENKASI TIKRI VAIRUOTOJAI

Panoraminis vaizdas prasideda salone

Vos atsisėdę prie „Stelvio Quadrifoglio“ vairo, būsite iš karto nuginkluoti jo salono rafinuotumo, tobulo dėmesio detalėms ir išskirtinių panaudotų medžiagų, pavyzdžiui, odos, prabangiai įrėminančios 7 colių plonasluoksnių tranzistorių (TFT) ekraną ir 8,8 colio „AlfaäConnect Nav 3D“ ekraną. Oda ir medžiaga „Alcantara®“ išmuštos sėdynės automobiliui suteikia dar daugiau sportiškumo ir elegancijos, o sėdynes „Sparco“ su anglies pluošto rėmu, užtikrinančias visišką atramą net ir sportiškiausio vairavimo sąlygomis, galėsite užsisakyti papildomai. Saloną galima susikomplektuoti iš trijų skirtingų spalvų, papildomai siūloma rinktis medžiagos „Alcantara®“ arba odos ir anglies pluošto vairo apdailą.

StelvioQ

BEKOMPROMISIS TOBULUMAS

Quadrifoglioskiriamieji ženklai

„Stelvio Quadrifoglio“ siūlo išskirtinę vairavimo poziciją – aukštą, bet sportišką. Dizainu minimalistinėje, bet detalėmis įmantrioje kabinoje vairuotojas visuomet yra pačiame vairavimo patirties sūkuryje. Taip pat ir salone, kur dinaminis tobulumas dera su maksimaliu komfortu, labiausiai jaudinantys vairavimo momentai atranda judėjimo laisvę.

StelvioQ
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis