ALFA ROMEO „STELVIO QUADRIFOGLIO“

LIETUVOS „METŲ SPORTIŠKIAUSIAS“ AUTOMOBILIS.
Išdrįskite pajausti išskirtinį adrenalino jausmą

exterior

EKSTERJERAS

UNIKALIOS IŠORĖS DETALĖS

Unikalaus dizaino priekiniai buferiai ir papildomos angos variklio aušinimui išryškina geriausias ryžtingo „Stelvio Quadrifoglio“ būdo savybes.

IŠSKIRTINIAI SPRENDIMAI

Itin lengvų medžiagų panaudojimas, tokių kaip anglies pluoštas, ir tobulas svorio paskirstymas atsispindi tvirtose formose, kurios puikiai subalansuoja stilių ir dinamiškumą.

IŠMETIMO SISTEMA

Nuožmumo suteikia ir galingo garso išmetimo sistema. O itin lengva „Akrapovič“ išmetimo sistema su anglies pluošto antgaliais (įsigyjama pasirinktinai) skleidžia dar patrauklesnį ir sodresnį garsą.

IKONIŠKOS ALFA ROMEO GROTELĖS

Kuriant naująjį „Stelvio Quadrifoglio“ unikalus „Alfa Romeo“ dizainas nebuvo pamirštas, jis buvo patobulintas V formos groteles pagražinant tamsia „Dark Miron“ apdaila.

NEIŠSEMIAMOS GALIMYBĖS

Elektra reguliuojami, šildomi ir užlenkiami, šviesai jautrūs šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai gali turėti ir anglies pluošto veidrodėlių dangtelius.

PASIRENKAMI UNIKALŪS RATLANKIAI

Iki 21 colio lengvojo lydinio ratai gali būti padengti skaidria danga arba su poliruota apdaila ir 4 skirtingų spalvų stabdžių apkabomis, suteikiant dar sportiškesnį „Stelvio Quadrifoglio“ įvaizdį.

NAUJOS SPALVOS

Naujoji sodriai žalia „Green Montreal“ spalva paryškina tvirtas „Stelvio Quadrifoglio“ linijas. O geltonoji  „Ocra“ spalva skirta norintiems išsiskirti ir nelikti nepastebėtiems.

INTERJERAS

KOKYBIŠKOS DETALĖS

„Stelvio Quadrifoglio“ salonui būdingi aliuminio, anglies pluošto, odos ir „Alcantara“ medžiagos paviršiai. Interjeras, kuris kviečia Jus tik aukščiausios kokybės potyriams.

22,3 cm „MULTITOUCH“ EKRANAS

Naujasis 22,3 cm „Multitouch“ ekranas yra intuityvus ir ypatingai greitai reaguojantis. Vos keliais paprastais spustelėjimais sutvarkykite savo programėles taip, kaip Jums patogu. Tobulesnis visais atžvilgiais, platus jutiklinis ekranas leidžia dar ryškiau matyti žemėlapius, kontaktus ir transporto priemonės veikimą.

SPORTINĖS SĖDYNĖS

Lenktynių įkvėptos „Sparco“ „Carbonshell“ sėdynės užtikrina aukščiausio lygio potyrius ir emocijas. Anglies pluošto atlošas, oda ir „Alcantara“ medžiaga – šios sėdynės privalomos visiems, kas nori pasijusti tarsi tikrame lenktyniniame automobilyje. 8 padėčių, elektroniniu būdu reguliuojamos odinės kartu su „Alcantara“ intarpais sėdynės taip pat turi 4 padėčių reguliuojamą juosmens atramą maksimaliam patogumui.

NAUJA GARSO KARTA

Kad muzikos garsas būtų visapusiškai tobulas, 900 vatų „Harman Kardon“ erdvinio garso sistema perduoda virpesius net per 14 garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbį.

CENTRINIS VALDYMO PULTAS

Visiškai naujo dizaino centriniame valdymo pulte yra oda aptraukta pavarų perjungimo svirtis, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų dar geresnei vairavimo patirčiai. O belaidžiu įkrovikliu galima įkrauti mobilųjį telefoną be jokių laidų.

SPORTINIS VAIRAS

Maksimalų komfortą ir „Stelvio Quadrifoglio“ sportiškumą paryškina ir daugiafunkcinis šildomas vairas su aliumininėmis pavarų perjungimo svirtelėmis, įvertintomis vairavimo entuziastų visame pasaulyje.