Sutinku

GIULIETTA

 FCA Importers – Alfaromeo

GIULIETTA

ALFA D.N.A.

ALFA D.N.A. – išskirtinis variklį, stabdžius, vairą, transmisiją ir pakabą veikiantis ALFA ROMEO važiavimo skirstytuvas, kuris tobulai pritaiko šio automobilio charakteristikas prie individualaus vairuotojo važiavimo stiliaus ir kelio sąlygų.

ALFA D.N.A. valdymas ypač paprastas ir intuityvus – tereikia perjungti šalia pavarų svirties integruotą skirstytuvą. Pasirinkus sportinį „Dynamic“ režimą, nepastebimai aktyvuojamos elektroninės traukos kontrolės sistemos, kurios pagreitina variklio ir stabdžių atsaką bei paverčia vairavimą sportiškesniu. Pasirinkus „Natural“ miesto režimą, visi nustatymai tampa neutralesni, o degalų sąnaudos mažesnės. Esant prastam sukibimui su kelio danga, rekomenduojama pasirinkti visoms oro sąlygoms pritaikytą „All Weather“ režimą. Jį aktyvavus iš anksto įsijungia visi elektroniniai saugos įrenginiai.

Išankstinis įkrovimas

Pasirinkus dinaminį režimą, ALFA ROMEO „Giulietta“ modelyje aktyvuojamas išankstinis įkrovimas – nauja funkcija, naudojanti VDC sistemą tam, kad būtų užtikrintas dar greitesnis stabdymo atsakas. Kai valdymo įrenginys užfiksuoja pavojingą situaciją, kuriai būtinas greitas stabdymas, stabdžių sistemoje keletui sekundžių padidinamas slėgis, kol vairuotojas pats nuspaudžia stabdžių pedalą. Taip garantuojamas greičiausias sistemos atsakas ir sumažinamas automobilio stabdymo kelias.

ALFA TCT

ALFA dvigubos sankabos transmisija – 6 pavarų automatinė transmisija su dviem ALFA ROMEO sankabomis.
Galima rinktis 1,4 „MultiAir Turbo“ benzininį 170 AG variklį arba 2,0 „Mjet“ 175 AG dyzelinį variklį, kurių pažangios technologijos garantuos nepertraukiamą sukimo momentą ir trauką, neprarandamą net ir perjungiant pavaras.

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

Blue&ME

„Blue&Me™“ sistema suderinama su dauguma „Bluetooth“ sąsają turinčių rinkos mobiliųjų telefonų ir gali būti atnaujinama pagal naujausius standartus bei telefonų modelius. Daugiau apie „Blue&Me“ sistemą, jos funkcijas ir suderinamumą sužinosite apsilankę interneto svetainėje www.blueandme.net. Čia pateikiama pagalbinė informacija vartotojams, programinės įrangos naujiniai ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK).

„Uconnect ™ 5“ radijas

Norite klausytis savo mėgstamos muzikos ir viską kontroliuoti? ALFA ROMEO „Giulietta“ modelyje esanti „Uconnect“ sistema jums padės! „Uconnect“ sujungia aukščiausios kokybės garso sistemą, įvairias paslaugas ir funkcijas. 5 colių jutiklinis ekranas ir balso atpažinimo funkcija sistemą leis valdyti vos vieno piršto paspaudimu arba balsu.

Jutiklinį ekraną galite naudoti tiesioginei prieigai prie visų garso funkcijų: AM/FM radijo, CD grotuvo ir medijos leistuvo prietaisų, kurie gali būti prijungti per USB arba AUX sąsają. Komandas galima aktyvuoti ir balsu. „Bluetooth®“ sąsaja suteiks jums galimybę skaityti bet kokius gautus tekstinius pranešimus (per tartuvės funkciją) ir naudoti vairo valdiklius telefono skambučiams*.
Su garso transliacijos sistema galite leisti muzikos failus arba interneto radiją tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono be jokių papildomų kabelių*.

„Uconnect5’’“ radijo navigacija

Norite prisijungti prie savo muzikos ir viską kontroliuoti? Naujame „Giulietta“ modelyje esanti „Uconnect“ sistema jums padės! „Uconnect“ sujungia aukščiausios kokybės garso sistemą, daugialypės terpės paslaugas ir funkcijas. 5 colių jutiklinis ekranas ir balso atpažinimo funkcija sistemą leis valdyti vos vieno piršto paspaudimu arba balsu. Naudodamiesi „Uconnect 5“ radijo navigacija turėsite prieigą prie moderniausios navigacijos technologijos, kuri sukurta su „TomTom®“, siekiant sukurti intuityvią navigaciją, kurią, dėl jutiklinio ekrano ir balso atpažinimo funkcijos, valdyti bus dar paprasčiau.
Navigacija pasitelkia eismo pranešimų kanalą gauti bei atnaujinti informacijai apie lėtai judantį eismą ir spūstis.
„Pažangi važiavimo eismo juostoje” sistema padės praskrieti net ir pačias sudėtingiausias sankryžas.
Joje pateikiami duomenys apie fiksuotąsias greičio kameras, vidutinio greičio matavimo kamerų padėtį ir stacionarias vaizdo kameras. „IQ Routes®“ sistema leidžia navigacijai apskaičiuoti geriausią maršrutą pagal realųjį ir apskaičiuotą vidutinį greitį.

„Bose“ garso sistema

Su „Bose“ sistema išskirtinės kokybės garsas bus garantuotas visiems automobilio keleiviams bet kokiomis važiavimo sąlygomis.

„Hi-Fi“ sistema su daugiau nei 500 vatų galia sudaryta iš pagrindinių garsiakalbių akustinės sistemos, žemų dažnių garsiakalbio su 8 kanalų skaitmeniniu stiprintuvu žemoms bosinėms natoms ir prietaisų skydelio centre integruoto garsiakalbio garso atspalviams išryškinti.

Su „Bose®“ garso sistema patirsite tokias pat emocijas kaip ir klausydamiesi gyvo garso koncerto. Kadangi ši garso sistema sukurta specialiai keleivių zonai, ji sukuria kur kas didesnės erdvės pojūtį. Kad jutiminė patirtis būtų unikalesnė, integruotas signalų procesorius automatiškai nustato bet kokiam garsui tobulai tinkamas žemų dažnių natas, o aktyvi vienodinimo grandinė garantuoja optimalų elektroninį išeigos balansą, nesvarbu, koks garso dažnis bebūtų, ir puikiai derančius aiškius bet kokio diapazono tonus.

MECHANIKA

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMO STANDARTAS

Standartinę ALFA ROMEO „Giulietta“ įrangą sudaro moderniausios elektroninės sistemos dinaminei kontrolei ir saugumui užtikrinti. Pažangi MACPHERSON priekinė pakaba ir MULTILINK galinė pakaba sukurtos tobulai pusiausvyrai užtikrinti.

„Alfa D.N.A.“ skirstytuvas užtikrina geriausias ALFA ROMEO „Giulietta“ važiavimo sąlygas. Galėsite rinktis iš trijų važiavimo režimų: dinaminio, įprasto ir tinkančio visoms oro sąlygoms (en. „Dynamic“, „Natural“, „All Weather“).

Šios sistemos garantuoja ALFA ROMEO būdingą važiavimo saugumą, traukos jėgą ir galią.

Aktyvus dvigubas krumpliaratis vairavimas

Naujausios kartos vairo sistema sukurta specialiai ALFA ROMEO „Giulietta“, siekiant užtikrinti vairavimo malonumą.

Ryškiausi privalumai:

– tiesioginis, jautrus vairavimas bet kokiomis važiavimo sąlygomis;

  • automobilio dinaminės kontrolės sistemų ir „Alfa D.N.A.“ integracija;
  • važiavimo komfortas, kurį garantuoja servo vairas;
  • posūkio lankas siekia vos 10,9 m;
  • lyginant su įprastomis sistemomis, degalų sąnaudos sumažintos 3 %.

Konstrukcija
ALFA ROMEO „Giulietta“ pristato visiškai naują konstrukciją, sukurtą nepriekaištingam automobilio sukibimui su kelio danga, manevringumui ir saugumui. Dėl ištobulintų, pakaboje pritaikytų techninių sprendimų, naujos kartos vairo sistemos, lengvos ir tvirtos aliuminio ir didelio stiprio plienų struktūros ir modernių gamybos technologijų, užtikrinami išskirtinės dinamikos ir komforto lygiai. Nauja konstrukcija pritaikyta būtent šiam automobiliui.
Modernus dizainas sukurtas remiantis ilgamete ALFA ROMEO inžinerine patirtimi. Lyginant su ankstesnės kartos modeliais, visa ALFA ROMEO „Giulietta“ konstrukcija sukurta naujai, naudojant moderniausias medžiagas: aliuminį, magnį ir didelio stiprio plienus, sujungiančius stipriąsias, tvirtąsias jų savybes bei mažesnį svorį. Šios konstrukcijos lengvumas pereina į išskirtinį našumą ir užtikrintumą stabdant.
Naujoji dugno plokštė – autentiška sistema, puikiai deranti su kiekvienu individualiu mechanizmu ir elektroniniu automobilio komponentu, kad garantuotų manevringumą, komfortą ir saugumą.

SAUGUMAS

5 žvaigždučių saugumas
ALFA ROMEO „Giulietta“ modelis sukurtas užtikrinti ne tik vairuotojo, bet ir kitų automobilio keleivių saugumą. Visa tai sukurti padėjo daugiau nei 15 000 valandų virtualios analizės, 100 smūgio testų, 150 „HyGe“ slydimo testų ir daugiau nei 100 komponentų bei sistemų dalių testų.

5 žvaigždžių „Euro NCAP“ reitingas
ALFA ROMEO „Giulietta“ suteiktas prestižinis penkių žvaigždžių „Euro NCAP“ reitingas. Šis pripažinimas patvirtina atsakingą ALFA ROMEO požiūrį į visus su apsauga ir saugumu susijusius aspektus.

Aktyvus saugumas
ALFA ROMEO „Giulietta“  konstrukcija sukurta taip, kad maksimaliai integruotų ir sustiprintų skirtingas saugos sistemas.
Kiekvienas aspektas optimizuotas siekiant garantuoti maksimalią kontrolę: važiuoklė, pakaba, stabdžių ir vairo sistemos.
Automobilio dinaminė kontrolė (VDC) standartiškai montuojama visose versijose ir veikia kartu su ALFA DNA (dinaminiu, įprastu ir blogoms oro sąlygoms tinkamu važiavimo režimu), kuris moduliuoja sistemos veiklos strategijas tuo pat metu koreguodamas variklio, transmisijos, vairo sistemos ir elektroninio Q2 diferencialo veikimo nustatymus. ALFA ROMEO „Giulietta“  modelyje taip pat montuojamos išankstinio įkrovimo ir DST (liet. Dinaminio posūkio momento) sistemos.
Ankstesnysis, DNA dinaminis režimas užtikrina maksimaliai staigų stabdymą. Ši sistema siunčia impulsą vairui ir taip paskatina vairuotoją atlikti tinkamą manevrą avarinėse situacijose.

Pasyvus saugumas
ALFA ROMEO „Giulietta“  saugumo sistema sukurta pasiekti maksimalų NCAP reitingą – padidinta energijos sugertis automobilio priekyje, sumažinta inercinė jėga ir keleivių kabinai daroma įtaka.
Saugumą garantuoja šešios oro pagalvės, trijų dalių saugos diržai su dvigubais įtempikliais ir apkrovos ribotuvais, sulankstomas pedalas ir vairo kolonėlė, antros kartos prie sėdynių pritvirtinta kaklo apsauga ir „Isofix“ pritvirtinimai.
Visa tai sumažina smūgį, tad garantuoja optimalią keleivių apsaugą.

Prevencinis saugumas
ALFA ROMEO „Giulietta“ pritaiko priekinius LED žibintus prie dienos važiavimo žibintų funkcijos, kuri automatiškai įjungia šoninius žibintus, kai tik užvedamas automobilio variklis.
LED šviesos diodo galiniai žibintai ryškesni nei įprastos lempos, o dėl itin trumpo aktyvavimo laiko – neabejotinai saugesni.

TPMS
Visi modeliai papildyti TPMS – „Padangų slėgio fiksavimo sistema“. Ši elektroninė sistema matuoja oro slėgį kiekvienoje padangoje atskirai ir informuoja vairuotoją, jei slėgis kurioje nors iš jų nukrenta.
Naudojant šį įrenginį padidinamas saugumas, optimizuojamos degalų sąnaudos ir pratęsiamas padangų naudojimo laikas.

ALFA IR APLINKA

ALFA ROMEO „Giulietta“  ir aplinka

Vienas svarbiausių ALFA ROMEO „Giulietta“ prioritetų – pagarba gamtai.
Kaip tik dėl to tiek benzininiai, tiek dyzeliniai varikliai atitinka „Euro 6“ standartus.
Geriausią rezultatą pasiekti padeda tikrą revoliuciją sukėlęs „MultiAir“ variklis. Lyginant su įprastais, „MultiAir“ variklis garantuoja išskirtinę galią, 10 % mažesnes degalų sąnaudas ir emisiją.
Visuose ALFA ROMEO varikliuose diegiama „Start&Stop“ sistema, kuri užtikrina, kad stovint miesto eismo spūstyje variklis automatiškai išsijungs ir įsijungs iš naujo. Be to, pavarų perjungimo indikatorius pateikia siūlymus, kada geriausia jungti kitą pavarą. Taip ne tik optimizuojamas variklio našumas, bet ir sumažinamos degalų sąnaudos.