Alfa Romeo Giulia

AUTOMOBILIS PAVERČIANTIS MEISTRIŠKUMĄ STANDARTU

TECHNOLOGIJOS

22.3 CM LIETIMUI JAUTRUS MULTIMEDIJOS EKRANAS

Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas reikiamas funkcijas reikiamu metu. Čia galima rasti visą informaciją bei valdyti klimato kontrolę ar ADAS saugumo sistemas.

„ANDROID AUTO“ ir „APPLE CARPLAY“

„Apple CarPlay“ suteikia „iPhone“ naudotojams prieigą prie „Apple Maps“ žemėlapių, žinučių, telefono ir „Apple Music“ funkcijų naudojant balso komandas „Siri“.

„Android Auto™“ užtikrina lengvą ir saugią prieigą prie balso komandų, „Google Maps“ ir „Google Play Music“.

TELEFONAS

Per „Bluetooth“ susiejus išmanųjį telefoną, galite skambinti arba atsiliepti į skambučius, taip pat leisti norimą muziką ar siųsti tekstines žinutes nepaleidžiant „Alfa Romeo Giulia“ vairo.

SAUGUMAS

ASISTENTAS VAŽIUOJANT GREITKELYJE IR SPŪSTYJE

Šios sistemos padės Jums vairuojant išlikti ramiais ir susikaupusiais. Dėl gale sumontuotos kameros ir keleto jutiklių, sistema padeda išlaikyti saugų atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės tiek miesto gatvėse, tiek greitkelyje.

AKTYVI AKLOSIOS ZONOS SISTEMA

Ši sistema padeda vairuotojui išvengti susidūrimo su gretimose eismo juostose važiuojančiais automobiliais. Kaip? Įspėjant garsiniais bei vaizdiniais perspėjamaisiais signalais prietaisų skydelyje ir išoriniuose galinio vaizdo veidrodėliuose bei aktyviu vairo pasukimu, padedant išvengti galimų eismo įvykių.

EISMO JUOSTOS IŠLAIKYMO ASISTENTAS

Eismo juostos išlaikymo asistentas aptinka, jog transporto priemonė keičia savo važiuojamąją eismo juostą, nenaudojant jokių įspėjamųjų posūkio signalų ir tokiu atveju, garsinis bei vaizdo signalai prietaisų skydelyje, praneša apie galimą riziką.

AKTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Ši sistema leidžia važiuoti automobiliui nustatytu greičiu, visuomet išlaikant pastovų atstumą iki priešais važiuojančio automobilio. Visa tai – neliečiant akseleratoriaus ir stabdžio pedalų.

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Ši sistema įspėja vairuotojus apie galiojančių greičio ribojimų pokyčius. Jei įjungta aktyvi greičio palaikymo funkcija, greitis automatiškai reguliuojamas spustelėjus valdiklį esantį vaire.

VAIRUOTOJO NUOVARGIO ATPAŽINIMO SISTEMA

Nuovargio atpažinimo sistema analizuoja važiavimą ir  jo duomenis – vairo pasukimus, greičio akseleratoriaus paspaudimus ir esant būtinybei praneša vairuotojui, įspėjamaisiais signalais bei vaizdiniu simboliu prietaisų skydelyje, jog reikalinga pertrauka.