Alfa Romeo Giulia

AUTOMOBILIS PAVERČIANTIS MEISTRIŠKUMĄ STANDARTU

EKSTERJERAS

UNIKALIOS LINIJOS

Nepakartojamas, neprilygstamo grožio siluetas, sujungiantis pažangiausią inžineriją ir aerodinamiką.

ŽIBINTAI

Priekyje esantys, prisitaikantys „Bi-Xenon“ žibintai užtikrina optimalų ir kokybišką apšvietimą.

UNIKALAUS DIZAINO RATLANKIAI

Išskirtinės išvaizdos prideda ir unikalūs lengvojo lydinio ratlankiai, kuriuos galite rinktis nuo 17“ iki 19“ colių kartu su skirtingų spalvų stabdžių apkabomis.

VEIDRODĖLIAI

Elektra reguliuojami, šildomi, užlenkiami ir akinančiai šviesai jautrūs šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai – maksimaliam komfortui ir saugumui užtikrinti.

IKONIŠKOS ALFA ROMEO GROTELĖS

Iš tolo atpažįstamos ikoniškos „V“ formos Alfa Romeo „Giulia“ priekinės grotelės. Sportiškoji „Veloce“ versija su „Dark Miron“ spalvos detalėmis ir ženkliuku. O išskirtinėje „Quadrifoglio“ – su anglies pluošto elementais.

GALINIAI ŽIBINTAI

Galiniai žibintai su unikaliomis LED šviesomis.

„GIULIA QUADRIFOGLIO“ IŠSKIRTINUMAI

Dar geresnės medžiagos ir detalės. Itališka oda ir „Alcantara“ intarpais papuoštos sėdynės, paryškintos kontrastinėmis siūlėmis. Saugos diržai taip pat gali būti pasirenkami raudonos bei žalios spalvos. Sportinės, išskirtinai „Quadrifoglio“ versijai sukurtos Sparco® sėdynės su anglies pluošto atlošu – tai dar vienas žingsnis išskirtinio vairavimo malonumo link. Centrinis valdymo pultas atnaujintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir anglies pluošto detales.

INTERJERAS

ODINIS VAIRAS

Šildomas, daugiafunkcis, odinis vairas su aliuminio pavarų perjungimo svirtelėmis, maksimaliam Jūsų komfortui.

CENTRINIS VALDYMO PULTAS

Naujasis centrinis valdymo pultas įrengtas su aukščiausios kokybės medžiagomis – su aliuminio, medžio arba išskirtine anglies pluošto apdaila. Atnaujinta pavarų perjungimo svirtis aptraukta oda – maksimaliai maloniam prisilietimui.

NAUJA GARSO KARTA

„Harman Kardon“ garso sistema, turinti 900 W galią, 13 garsiakalbių ir žemų dažnių garsiakalbį suteiks visapusiškai tobulą muzikos garsą.

7 COLIŲ TFT SPALVOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

7 colių (18 cm) TFT spalvotas prietaisų skydelis išsamiai naujų aktyvių saugos sistemų ir transporto priemonės parametrų apžvalgai.

DVIEJŲ ZONŲ AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Ergonomiški klimato kontrolės valdikliai leis sklandžiai ir patogiai valdyti visas funkcijas, kad patogiai jaustumėtės ne tik Jūs, bet ir Jūsų keleiviai.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

Belaidis įkroviklis „Giulia“ esantis centriniame valdymo pulte leis Jums greitai ir patogiai įkrauti išmanųjį telefoną be laidų.

SĖDYNĖS

Patogios odinės sėdynės suteiks aukščiausio lygio komforto pojūtį. O 40/20/40 santykiu padalinamos galinės sėdynės su atverčiamu porankiu – leis jūsų keleiviams mėgautis visomis kelionėmis.

„GIULIA QUODRIFOGLIO“ IŠSKIRTINUMAI

Dar geresnės medžiagos ir detalės. Itališka oda ir „Alcantara“ intarpais papuoštos sėdynės paryškintos kontrastinėmis siūlėmis. Saugos diržai taip pat gali būti pasirenkami raudonos bei žalios spalvos. Sportinės, išskirtinai „Quadrifoglio“ versijai sukurtos Sparco® sėdynės su anglies pluošto atlošu – tai dar vienas žingsnis išskirtinio vairavimo malonumo link. Centrinis valdymos pultas atnaujintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir anglies pluošto detales.