Sutinku

4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

VISKAS SAVO VIETOSE

ALFA ROMEO „4C“ – vos šiek tiek mažesnis nei 4 m ilgio, 2 m pločio ir 118 cm aukščio automobilis. Vietoj galios padidinimo buvo priimtas iššūkis – sumažinti automobilio svorį. Rezultatas išties stulbinantis – nepakrautas automobilis sveria mažiau nei 900 kg, išvysto 240 AG ir suteikia 4 kg/AG apkrovą. Tai užtikrina tikrą superautomobilio manevringumą ir galią. Įspūdingai mažas svoris pasiektas naudojant anglies pluoštą ir aliuminį.

TVIRTA LENGVASVORĖ KONSTRUKCIJA

Keleivių kabinai pasirinktas anglies pluoštas, iš kurio pagamintos detalės gali būti net iki 5 kartų tvirtesnės, nei kurtos iš įprastų izotropinių medžiagų.
Aliuminis, tvirta, bet neįtikėtinai lengva medžiaga, buvo naudojama variklio bei jo bloko gamybai, priekinėms bei galinėms dalims, kurios saugo keleivių kabiną nuo smūgių. Už keleivių sėdynių integruotas didelio stiprio plieno apsaugos lankas saugo automobilį nuo pažeidimų, avarijų metu.

ALFA ROMEO „4C“  modelio 1750 kubinių centimetrų darbinio tūrio galios agregatas pagamintas remiantis moderniausia variklio technologija. ALFA ROMEO inžinieriai padarė šią technologiją dar agresyvesne ir tausesne.

4 cilindrai, aliuminis blokas ir struktūra, naujos kartos turbokompresorius, didelio slėgio tiesioginio įpurškimo sistema, du nuolat kintantys vožtuvų intervalai, prapūtimo technologija ir dviguba sankaba leidžia šiam 1750 kv. cm3 varikliui atskleisti neprilygstamą sportinę galią.
Sukimo momentas ir išskirtinė galia sukuria naujus šių variklių rekordus. Maksimali 240 AG galia, pasiekiama esant 6000 aps., patvirtina išskirtinį variklio universalumą ir dinamiką. Jis sukuria išskirtinius rezultatus vos pradėjus važiuoti ir didinant greitį. ALFA ROMEO „4C“ pasiekia nuo 0 iki 100 km/h vos per 4,5 sekundės ir išvysto maksimalų 258 km/h greitį. Šis įspūdingas galios lygis pasiekiamas darant visiškai nedidelę žalą aplinkai. Dėl kelių lygių įpurškimo kontrolės ir pažangių trinties ir energijos nuostolių mažinimo sistemos, ALFA ROMEO „4C“ patenka į „Euro 6“ ribas.

Važiavimo malonumas – skrupulingai subalansuoto dizaino rezultatas. Galiniai varomi ratai ir centre įmontuotas variklis – ALFA ROMEO „4C“ konstrukcija, būdinga lenktyniniams automobiliams, kuriuose svarbiausias yra tobulas svorio paskirstymas.

ALFA ROMEO „4C“ su galiniai varomais ratais skirtas išnaudoti visus tokio automobilio privalumus. Dėl galinių varomų ratų, sukibimas greitinant yra geresnis, kai variklio galia perduodama automobilio galo link. Galiniai varomi ratai taip pat suteikia galimybę greičiau važiuoti posūkiuose ir patirti daug intensyvesnę važiavimo patirtį.

Aliuminio variklis integruotas centre. Taip ženkliai sumažinamas svoris, nebereikalingas kardaninis velenas, optimizuojamas svorio paskirstymas koncentruojant masę centrinėje automobilio dalyje dar tikslesniam vairavimui užtikrinti.