Sutinku

4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

TOBULA IŠORĖ IR VIDUS

ALFA ROMEO „4C“ – konkretumas be daugžodžiavimo, kurį pabrėžia bekompromisiai stilius, komfortas ir funkcionalumas. Centrinėje modelio dalyje integruota stipriausio žvėries širdis, kuri aiškiai matoma pro galinį stiklą.
Apvalūs galiniai žibintai priderinti prie galinių sparnų, į kuriuos integruotos aušintuvui skirtos oro įleidimo angos. Šoninės automobilio dalys smailėja link priekinių žibintų profilio, kuriame – dvi „V“ formos linijos nuleistos link skydo formos grotelių ir ALFA ROMEO simbolio.
Kiekviena automobilio dalis sukurta taip, kad atliktų konkrečią aerodinaminę funkciją ir padėtų sukurti spaudimo jėgą, kuri būtina maksimaliam sukibimui su kelio danga posūkiuose.

LENKTYNINIS AUTOMOBILIO INTERJERAS

ALFA ROMEO „4C“ –  žingsnis į tikrą sportinių automobilių pasaulį. Viduje, kaip ir išorėje, kiekviena detalė bei sistema atlieka savo misiją. Unikali keleivių kabina pagaminta iš anglies pluošto, o taisyklingą sėdėjimo padėtį garantuojančios sėdynės – pasitelkus susitiprintą mišrią konstrukciją bei specialią lengvasvorę apdailą. Automobilio prietaisų skydelis pagamintas iš termiškai suformuoto apvalkalo, kuris naudojamas tik riboto leidimo superautomobiliuose.

ATSAKINGUMAS KIEKVIENAME ETAPE

Kuriant ALFA ROMEO „4C“ visas dėmesys buvo sutelktas į pažangias technologijas bei itin kokybišką darbą, kurie lėmė unikalius techninius sprendimus. Šio modelio gamybai atsidavę ekspertai perėjo 500 valandų specialių mokymų. Surinkimo mechanikai asmeniškai sekė kiekvieną proceso fazę ir atliko griežtus kokybės kontrolės testus, siekdami užtikrinti, kad visos modelio dalys veiktų tobulai. Baigtas automobilis buvo ekspertų išmėgintas esant įvairioms sąlygoms. Tik po visko ALFA ROMEO „4C“ pasirengęs kelionei į gatves.

ITALIŠKAS TOBULUMAS

ALFA ROMEO „4C“ pagamintas „Maserati“ gamykloje Modenoje. Vis dėlto, automobilio tobulumus galima įžvelgti kiekvienoje šio modelio detalėje.

Žymiausi Italijos automobilių sektoriaus veikėjai, didžiausi superautomobilių gamintojai pasaulyje, ženkliai prisidėjo prie ALFA ROMEO „4C“ kūrimo:

• „Adler Group“: anglies pluošto atraminio kėbulo gamintojas
• „Emarc“: apsauginių lankų, vaistinėlių ir visų aliuminių tvirtinimo dalių gamintojas
• „IRM“: sudėtinių kėbulo apdailos dalių gamintojas

Būtent todėl ALFA ROMEO „4C“ atspindi itališką automobilių sektoriui būdingą gamybos kokybę.