Sutinku

4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

accessories block 1 full width image

ALFA ROMEO „4C“  galite keisti ir tobulinti pagal savo poreikius. Galima rinktis vieną iš šešių galimų eksterjero spalvų: tris pastelines (juodą, baltą ir „Alfa“ raudoną), pilką metalo atspalvį ir dvi trijų sluoksnių spalvas – „Madreperla“ baltą ir raudoną „Competizione“.
Dar sportiškesniam įvaizdžiui – įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų plieno arba blizgūs ratlankiai. Galėsite pasirinkti ir stabdžių apkabos spalvas. ALFA ROMEO „4C“ priedų asortimente – keturios stabdžių apkabos spalvos: pilka (standartinė), raudona, geltona ir juoda.
„Salbelt“ sėdynėms su anglies pluošto korpusu, turinčioms tikrų sportinių automobilių sėdynių savybes, galėsite pasirinkti vieną iš keturių apmušalų tipų: standartinį juodą audinį su raudonomis siūlėmis, juodą arba raudoną odą arba raudonomis siūlėmis puoštus odos ir mikropluošto apmušalus. Standartinę juodą interjero spalvą galima keisti dviejų tonų raudonais atspalviais.
Anglies pluošto priekinių žibintų korpusas ir prietaisų skydelis – dar keletas galimybių pritaikyti anglies pluoštą – medžiagą, dominuojančią tiek automobilio viduje, tiek ir jo išorėje. Iš šios medžiagos taip pat pagamintas ir atraminis automobilio kėbulas.
Galite įsigyti ir daugiau priedų, pavyzdžiui, ALFA ROMEO „4C“  raudoną dangalą ir į ritinį susukamą lagaminą.